2018 Kış Modası Collezione Trençkot Modelleri

2018 Kış Modası Collezione Trençkot Modelleri
21 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 74 kez okundu.

2018 Kış Modası Collezione Trençkot Modelleri

Trençkotlar özellikle sonbahar ve kış ayları için oldukça gerekli bir seçimdir. Hem havaların soğuması nedeni ile soğuktan korunma amaçlı kullanılmakta hem de şık ve güzel bir görünüme kavuşmak için oldukça uygun bir alternatiftir. Collezione her sezonda olduğu gibi kış sezonunda da trençkotları ile ön plana çıkmayı başarmıştır. Modayı yakından takip edenler Collezione’den uygun buldukları trençkotları satın alarak kombin yapmaya başlamışlardır.

2018 Kış Modası Collezione Trençkot Modelleri Nasıl Kombinlenmelidir?

  • Kış aylarında yapılan en kolay kombinlerden biri de trençkotlarla yapılan kombinlerdir. Collezione koleksiyonundan almış olduğunuz sade düz renkli bir trençkotu altına bir Jean pantolon giyerek kombin yapamaya başlayabilirsiniz. Altına giyeceğiniz kısa topuklu botlarda kış kombininize oldukça uyum sağlayacaktır. Aksesuar tercihi olarak ya ince bir bileklik tercih edin ya da minik küpeler tercih edin.
  • Diz üstünde dar bir elbise ile kış aylarında bir kombin yapmak istiyorsanız mutlaka ya kısa bir ceket ya da şık bir trençkot seçiminde bulunmanız gerekecektir. Sert geçen kış aylarında elbise tek başına yeterli olamayacağından trençkot yardıma koşacaktır. Elbisenizin rengine göre bir trençkot seçimi yapmalısınız. Eğer açık renkte bir elbise giydiyseniz üzerine koyu renkli bir trençkot, koyu renkli bir elbise giydiyseniz üzerine açık renkli bir trençkot tercih etmelisiniz. Dizinize kadar uzanan yüksek topuklu bir çizme kombininizi tamamlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git