2015 Kış Modası Fular modelleri

Kışın vazgeçilmezlerinden olan fularlar boynu ve göğüs bölgesini korumada usta parçalardır. Bu yüzden de sonbahar ve kış aylarında bastıran soğuklara karşı adeta bir kalkan görevi görürler. Bu yüzden sonbaharda ve kış aylarında sık sık kombinlerle uyumlu olacak şekilde kullanılırlar.

Son günlerde fularlar yalnızca koruma görevli değil görüntü şıklığı yaratmak için de kullanılmaya başlanmıştır. Bu da kış modasında fularların kullanımını daha çok görüntüye çekmiştir. Ama 2015 kış modasında fularlar hem korumak için kullanılırken hem de kombinlerde uyum sağlayıcı olarak kullanılmaktadır.

Fular Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Fularlar her zaman monta uyumlu kullanılmışlardır. Ama yalnızca monta uyum sağlaması fuların kullanım amacı olmamalıdır. Eğer fularınız kombininizdeki parçalardan en az biri ile uyumlu değilse fularınızı değiştirmeniz gerekebilir.
  • Fularlar boynu korumak içindir ama hiçbir fuların çok sıkı bağlanması doğru bir davranış değildir. Bu hem sizi rahatsız eder hem de fuların görünümünü bozar. Bu yüzden fular kullanırken olabildiğince gevşek bağlayınız.
  • Fuların kullanımı kombinde kalacak ise giydiğiniz montun altında kalmalıdır. Eğer fularınızı mont yokken kullanmayacaksanız fuların sarkan etek kısmını montun dışına çıkarabilirsiniz.
  • Fularlar her ne kadar küçük parçalar olsa da kombine hareket katabileceklerdir. Bu yüzden sade bir kombin yapmışsanız sık desenleri olan hareketli bir fular seçiniz. Bu sayede kıyafeti canlandırabilirsiniz.


Etiketler:
Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 425 kez okundu. Tarih: 13 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.