2015 Kış Modası Gelinlik Modelleri

Gelinliklerin yeri her kadın için farklıdır. Hayatları boyunca gelinliklerini hayal ederler ve bu hayallerdeki gelinlik muhtemelen değişmez. Hiç kimse kolay kolay düğününün kışa denk geleceğini düşünmez ama hayatın ne getireceği de belli olmaz elbette. Bu sebepten siz şimdiden kış aylarında giyebileceğiniz gelinlik modellerine de göz gezdirin. 2015 kış sezonunda moda olan gelinlik modelleri genel olarak uzun dantelli kollar ve kürklü modellerde olacak.

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Sıcak tutması açısından çok etkili oldukları söylenemez ama şıklıklarına diyecek söz yok. Düğün salonuna gidene kadar biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Salona girdikten sonra soğuk havayı muhtemelen çok hissetmeyeceksiniz. İlk tercihleriniz arasında yer alabilir uzun kollu gelinlikler. Tamamı kapalı kollarda olabilir, dantelli kollarda olabilir. Tercih etmesi size kalmış.

Kürklü Gelinlik Modelleri

Kürk detayları olan gelinlikler ya da kürk bolerolar ile tasarlanmış muhteşem gelinlikler kış düğününüzde sizleri sıcacık tutacaktır. Uzun kollu gelinliklere oranla kışın soğuk hava açısından daha sık tercih edilen modeller olmalılar. Çıkarılabilir kürk ceketler tarzında olanlar daha kullanışlı olabilir böylece dilediğinizde çıkartabilirsiniz. Yakasında kürk detayları olan gelinlikler ise çıkarılan bir parça olmadığından size sıkıntı yaratabilir. Kürk ceket modellerinin şapkalı olanlarını görmek bile mümkün. Bu şapkalı gelinlik modelleri kar yağışı olan havalarda yapılan düğünlerin kurtarıcısı olacak modellerdir. Saf beyaz yerine de farklı tonlardaki gelinlikleri tercih edebilirsiniz.Etiketler:
Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 392 kez okundu. Tarih: 24 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.