2018 Kış Modası Greyder Bot Modelleri

2018 Kış Modası Greyder Bot Modelleri
11 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 54 kez okundu.

2018 Kış Modası Greyder Bot Modelleri

Botlar kış aylarında doğal olarak gün içinde en çok kullanılan ayakkabı çeşitleri. Greyder kış aylarının vazgeçilmez isimlerinin başında geliyor. Kullanılan malzeme olsun, tarzı olsun, renkleri olsun başlı başına bir tarza sahip greyder botlar 2018 kışında sıcak tutmak ve rahatlıktan ödün vermemek için vitrinlerde yerini çoktan almış bulunuyor.

Klasik Greyder Bot Modelleri

Greyderin klasik şekil ve boydaki botları ile kış aylarını rahatlıkla geçirebilirsiniz. Hovercraft teknolojisi ile üretilmiş yani hava alan sağlam tabanlara sahip ve çok ince düşüncelerle tasarlanmış harika botların renk skalası oldukça geniş. Greyder mağazalarında botların; tarçın, mor, lacivert, gülkurusu, kiremit gibi farklı renklerini bulabileceğiniz gibi klasik siyah ve kahverengi tonlarını da bulabileceksiniz. Klasik Greyder botlar harika tabanı ile kış ayın sizi birçok zararlı durumdan koruyacaktır.

Sympatex Teknolojili Greyder Bot Modelleri

Sympatex teknolojisi ile üretilen botlar, hava alan ama su geçirmeyen botlardır. Greyder’in outdoor kategorisindeki harika botlar ile kışın zor şartlarında her alanda rahat edebilirsiniz. Çeşitli testlerden başarıyla geçmiş ve kaliteleri onaylanmış olan botların farklı renklerini de bulabileceksiniz.

Uzun Greyder Bot Modelleri

Hovercraft teknolojisi ile üretilmiş ve harika ellerde tasarlanmış yarım boy (diz ve ayak bileği arası) botlar ile günlük giyiminizde kötü bir görüntüye sahip olmadan, kış soğuğundan korunabilirsiniz. Uzun botlarda kahvenin hemen her tonlarını ve siyah rengini bulabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git