2018 Kış Modası Greyder Çanta Modelleri

2018 Kış Modası Greyder Çanta Modelleri
11 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 75 kez okundu.

2018 Kış Modası Greyder Çanta Modelleri

Greyder ismini artık yalnızca kışlık bot denince duymuyoruz. Birçok alanda adını duyurmayı başarmış olan marka çantalarıyla da göz kamaştırıyor. Genel olarak günlük giyim alanında bir Pazar sahip olan marka çantalarında da günlük kullanıma uygun modeller tasarlamış gibi görünüyor. Harika Greyder bot, çizme ve ayakkabılarınızı bu çantalarla kombinleyerek tüm günü rahatlıkla dışarıda geçirebilirsiniz.

Günlük Çanta Modelleri

Greyder günlük çanta modellerinde sadelikten yana olmayı tercih eden bir marka. Büyük çanta veya küçük çanta fark etmez hepsini Greyder mağazalarında bulabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilip, kaliteli dikişlerle toparlanmış çantaları yıllarca kullanabilirsiniz. Kış sezonu için marka genelde koyu renkleri tercih etmiş. Günlük kullanıma uygun çantalarda en sık görülen renkler; siyah, kahverenginin tonları ve birkaç pastel renk. Greyder, günlük çantaları çok hafif detaylarla süslemeyi tercih etmiş. Minik püsküller, fermuarlar ve çanta dışında ki minik gözler ile hareketlendirilmiş çantaların mat deri ve parlak malzemeden olanlarını Greyder mağazalarında görebilirsiniz.

Sırt Çantası Modelleri

Sırt çantalarında genelde tek renk kullanan marka, bazı modellerinde zımba detaylarından faydalanmış. Yumuşak deriden üretilmiş çantaları, günlük olarak ya da okulda kullanabilirsiniz.

Şık Çanta Modelleri

Greyder’in görebileceğiniz en süslü çantaları üzerinde bir miktar parıltı olan çantalardan ibaret. Parıltılar sadece tek alanda kullanılmış ve abartılı süslemelerden uzak olarak ya üst kısımda ya da çantanın alt kısmında kullanılmış.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git