2018 Kış Modası Greyder Çizme Modelleri

2018 Kış Modası Greyder Çizme Modelleri
11 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 74 kez okundu.

2018 Kış Modası Greyder Çizme Modelleri

Çizmeler kış günlerinde sıcak tutması ve aynı zamanda şık durması bakımından tercih listelerinin başında yer alıyor. Genel bir sorun ise şık olması için uğraşılırken kaliteden ödün veriliyor. Bu durumla karşılaşmak istemiyorsanız; tercinizi greyderden yana yapmalısınız. Hem kaliteyi hem de rahatlığı Greyder mağazalarında bulabilirsiniz.

Günlük Çizme Modelleri

Greyder, günlük çizme modellerinde sadelikten yana olan bir marka. Genel olarak düz ve desensiz üstelikte süslemesiz modeller tasarlayan marka, renk olarak da klasik kış renklerini tercih etmiş. Siyah ve kahverengi tonlarının çoğunu Greyder çizmelerinde görebilirsiniz.

Topuklu Çizme Modelleri

Greyder rahatlıktan yana bir marka evet ama topuklu modelleri de mağazalarda görebilirsiniz. Topuklular rahatsız diye bir durumda söz konusu değil elbette. Markanın en öncelikli hedefi rahat ayakkabılar olduğu için en rahat topuklu çizmeleri de Greyder’de bulabileceksiniz. Yine klasik renklerden siyah ve kahverengi tonlarına sahip topuklu çizmeler, bilekten kemerlerle ya da farklı deri işlemeleri ile süslenmiş.

Bağcıklı Çizme Modelleri

Üst kısmı yılan derisi desenlerle hareketlendirilmiş bağcıklı çizmeleri tereddütsüz tercih edebilirsiniz. Endişelenmeyin bağcıklar sadece süslendirme amacıyla çizmelerin üzerine yerleştirilmiş. Yan taraflarından yine fermuar ile kullanabilirsiniz.

Detaylarla Süslenmiş Çizmeler

Kapitone desenli deriler Greyder’in çizmelerinde sıkça görebileceğiniz süslemeler. Çizmelere bu şekilde farklı hava katan marka, küçük zincir detaylarıyla da farklı bir tarz oluşturmayı başarmış. Sizde günlük kombininize bu detaylarla hareketlilik katabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git