2018 Kış Modası Greyder Cüzdan Modelleri

2018 Kış Modası Greyder Cüzdan Modelleri
11 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 25 kez okundu.

2018 Kış Modası Greyder Cüzdan Modelleri

Greyder hem bayanlar için hem de baylar için çeşitli cüzdan modelleri tasarlamış ve rengârenk bir kreasyon yaratmış. Kaliteli Greyder derisinden üretilmiş cüzdanları uzun sürelerde kullanabilirsiniz. Kalitenin diğer adı olan Greyder hemen her zevke hitap eden klasik cüzdanları ile mağazalarında sizleri bekliyor. Çantaların vazgeçilmezi olan cüzdanlardan mutlaka edinmelisiniz.

Kadın Cüzdan Modelleri

Kadınlar için çeşitli renklerle üretilmiş cüzdanların; mordan laciverte, siyahtan kahverengiye kadar birçok rengini bulmanız mümkün. Günlük hayatta hem erkeklerin hem de kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından olan cüzdanların kullanışlı olması çok önemli. Greyder cüzdanlarını incelediğinizde de göreceksiniz ki oldukça kapsamlı ve kullanışlı şekilde tasarlanmış. Çok ince ve farklı renkteki çizgilerle oldukça sade bir süslemeye sahip cüzdanları birçok çanta ve ayakkabı ile kombin yapabilirsiniz.

Erkek Cüzdan Modelleri

Greyder erkekler için ürettikleri cüzdanlarını genel olarak iki renk olarak aşırı çekicilikten uzak ancak bir o kadar da kaliteli tasarlamış. Birbirleriyle harika renk uyumuna sahip iki rengin ahenginden oluşan cüzdan tasarımlarında, kahverengi, lacivert, siyah ve benzeri birçok renk görmek mümkün. Düz modellerin dışında lastikli modeller daha kullanışlı denebilir. Lastik üzerine ince bir şerit ile süslenmiş bu sade cüzdanlar ve diğerleri oldukça kullanışlı modeller. İçerisinde kartlık da barındırdığı için oldukça toparlayıcı modeller. Tüm bunlar yine de size abartılı geliyorsa; tamamen süslemesiz ve tek renk deri malzemeden tasarlanmış cüzdanları da görebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git