2018 Kış Modası Günlük Kıyafet Kombinleri

2018 Kış Modası Günlük Kıyafet Kombinleri
24 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 78 kez okundu.

2018 Kış Modası Günlük Kıyafet Kombinleri

Kış aylarında kıyafet tercih ederken en çok hava şartlarını kontrol ederiz. Derecesine, görülecek hava olayına göre tercihler yapılır. Kışın sıcak kalmak ve şık görünmek istiyorsanız; uzun hırkaları, atkıları, kürklü çizmeleri hayatınıza dâhil etmekle işe başlamanız gerekiyor. Günlük olarak dışarı çıkarken Jean pantolonlar, kalın trikolar, atkılar ve şapkalar tercih edebilirsiniz.

2018 kışında uzun hırkaları her yerde görebilirsiniz. Birçok mağazanın vitrinlerinde çoktan yerini aldılar. Renk bakımından sınırınız yok. Yapacağınız kombine göre rengini belirleyebilirsiniz. Renkli bir tarza sahipseniz sweatshirtler ile kısa montlar kullanabilirsiniz. Montlarınızın rengini pembeden sarıya, kırmızıdan yeşile farklı farklı tercih edebilirsiniz. Günlük kombinlerinizde sitilinize göre belirleyeceğiniz ayakkabı tercihinizi klasik botlar ya da çizmelerden yana kullanabilirsiniz. 2018 kışında kürk detaylı her şey çok moda. Montlar, gömlekler, bolerolar hatta ayakkabılar bile. Kürk detayı gördüğünüz her şeyi modaya uygun olarak kullanabilirsiniz. Aksesuar olarak atkılarınızı, eldivenlerinizi, şapkalarınızı ve hatta şallarınızı unutmamaya özen gösterin.

Uzun kazaklar üzerine giyilmiş ikinci kısa kazaklar bu sezon çok moda. Tayt pantolon ya da taytlarla uygulayabilirsiniz bu stili. Üzerine ise dizlerinize kadar uzanan şal ya da atkılar tercih edebilirsiniz. Ancak asla unutmayın. Tayt pantolonlar veya taytlar ile kombin yaptığınızda çizmelerinizi ayağınıza takmayı unutmayın. Bu sezon çizmeler oldukça revaçta. Çizmelerle kombini skinny Jeanlerle de rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git