fbpx

2018 Kış Modası Hırka Modelleri

2018 Kış Modası Hırka Modelleri
10 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 81 kez okundu.

2018 Kış Modası Hırka Modelleri

Hırkaların seneyi bitirirken daha çok ortaya çıkmasının nedeni sonbaharın kendini çokça hissettirmesi olsa gerektir. Bu yüzden de 2018 kış sezonu tasarımcılarınca kış aylarını renklendirmekte sıkça kullanılmışlardır. Hırkalar neredeyse her kıyafet ile uyum sağlayabilecek parçalardır. Bunun olması için kombinin diğer parçalarının birbiri ile uyumlu olması gerekir. Bu aşamadan sonra hırka seçimi hiç de zor olmayacaktır.

Hırka kullanıldığı kombinde daha sıcak bir vücut ısısı sağlamasının yanında bir de şık bir görünüm sunacaktır. Ama bu kombinin yanlış yapıldığı durumlarda tam bir görüntü kirliliğine dönüşebileceğinden, hırka kombinlerinin yapılırken birkaç şeye dikkat edilmesi gerekecektir.

2018 Kış Sezonu Hırkalarını Kombinlerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Hırkalar genelde ince parçalardır. Bu yüzden altındaki kıyafetin toplanmasını hemen belli edecektir. Hırkayı giydikten sonra kollarınızı düzeltmeniz oluşabilecek kötü görüntüye karşı iyi bir önlem olabilir.
  • İnce ve genelde dar olan bu hırkaların gereğinden fazla kalın olan kazakların ya da kıyafetlerin üzerine giyerken oluşabilecek görüntüye çok dikkat ediniz. Eğer kollarınızda sıkı ve boğumlu bir görüntü yaratmışsa o kombin için hırka doğru bir seçim olmayabilir.
  • Hırka kombin tamamlandıktan sonra üste giyilecekse ya ayakkabının ya da çantanın renkleriyle aynı seçilmesi gerekecektir. Bu sayede hırkanın kombinde fazlalık gibi görünmesinin önüne geçilmiş olunur. Ayrıca böyle bir kombinde hırka kombin renklerine de uyum sağlamalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git