2018 Kış Modası İlk Görüşme için Kıyafet Kombinleri

2018 Kış Modası İlk Görüşme için Kıyafet Kombinleri
24 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 41 kez okundu.

2018 Kış Modası İlk Görüşme için Kıyafet Kombinleri

İlk buluşmalar önemlidir. Karşınızdaki kişiye saçınızla, makyajınızla ve kıyafetinizle farkında olmadan onlarca mesaj verebilirsiniz. Bu yüzden seçeceğiniz her parçaya ayrı özen göstermelisiniz. Mini etek ve topuklu ayakkabı ilk buluşmanın olmazsa olmazı gibi gelebilir ama bu düşünce yanlıştır. Çünkü aksine erkekler bu kıyafetleri ilgi çekici bulmazlar. Ayrıca kış mevsiminde bu şekilde giyinip gittiğiniz bir görüşmede karşınızdaki kişinin sizinle ilgili farklı önyargıları edinmesine zemin hazırlayabilirsiniz.

İlk buluşmalarda renk olarak göz yormayan, sade tonlar seçebilirsiniz. Böylece karşınızdaki kişi kıyafetin deseninden çok sizinle ilgilenmiş olur. Kırmızı ve siyah uyumu ilk buluşma için çok uygundur. Kış mevsiminde yapılacak görüşme için keten siyah bir pantolon, kırmızı örgü kazak ya da triko hırkalar, diz altındaki çizmeler ile kombinlenirse doğru tercihler olacaktır.

Ayrıca kış modasının trend parçalarından kadife etekler ile deri ceketleri de kombininizde kullanabilirsiniz. Siyah veya taba renklerinde ceketler tercih edebilirsiniz.

İlk buluşmalarda Jean giyilemez mi? Elbette giyilebilir. Dar paçalı olanları topuklu çizmeler ile ve ilk randevunuzda üşümemek adında da bir ceketle kombinleyebilirsiniz. Jean pantolon üzerine salaş, tek omuzu açıkta bırakan trikolar da giyebilirsiniz. Erkekler omuz ya da boyun dekoltesini göğüs ve bacak dekoltesine tercih ederler. Deri pantolonlarda ilk buluşmalarınızda tercih edeceğiniz parçalar arasında ilk sıralarda olabilir. Belden bağlamalı tunikler ve çizmeler ile harika bir bütün oluşturabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git