2018 Kış Modası İpek Gömlek Modelleri

2018 Kış Modası İpek Gömlek Modelleri
9 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 25 kez okundu.

2018 Kış Modası İpek Gömlek Modelleri

Gömlekler kış sezonlarında iş için seçilebilecek en doğru seçimlerdendir. Ama her gömlek kış ayları için uygun olmayabilir. Bunun için seçilen gömleğin sizi sıcak tutacak bir malzemeden üretilmiş olması gereklidir. Tabi bunu yaparken bir de görüntünün şıklığına önem verilmelidir. Aşırı kalın gömlekler görüntü açısından kötü bir sunum yaratabileceği gibi aşırı ince gömleklerde hasta olmanıza neden olabilir. Bunların önlenmesinin en güçlü destekçisi ipek gömleklerdir. İpek gömlekler hem kalınlık bakımından hem de şıklık bakımından oldukça hoş görüntülü gömleklerdir. Bu yüzden de kış aylarında seçimlerde daha fazla yer bulmaktadırlar. Ayrıca görüntüsünün verdiği gösterişte kendine güvenen bayanın güvenini 2 katına çıkarmak için yeterli olacaktır.

2018 Kış Modası İpek Gömlekleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • İpek gömlekler oldukça şık gömleklerdir. Bu yüzden klasik tarz ile kullanımı uygun olmaktadır.
  • İpek gömlekler hırka ya da süveter ile giyilmesi tavsiye edilmeyen gömleklerdir. Bu tarz giyecekler ipek gömleğin görüntüsünü bozarak ucuz bir görüntü kazanmasına neden olacaktır.
  • İpek gömlekler oldukça sıcak tutan gömleklerdir. Sunum yapacaksanız ya da bir yerde konuşmacı iseniz bu gömleklerin ortama göre seçilmesi gerektiğini unutmayınız.
  • İpek gömlekler takım elbiselerle kullanması en uygun olan gömleklerdir.
  • İpek gömlekler her zaman parlak bir görünüme sahip olduğundan kombinde seçilecek diğer parçaların daha düz olması gerekecektir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git