2018 Kış Modası İpekyol Gömlek Modelleri

2018 Kış Modası İpekyol Gömlek Modelleri
18 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 16 kez okundu.

2018 Kış Modası İpekyol Gömlek Modelleri

Kış aylarının soğukları sonbaharın sonlarında hissedilmeye başlandı. 2018 yılının kışında soğukların ağır geçecek olması ve bunun hissedilmeye başlanması ile kış modası da şekillendi. kış modasında bu sezon en çok pamuklu ve kalın gömleklerin ortaya çıkacağı bilinmektedir. 2018 kış sezonunun iddialı markalarından olan İpekyol bu sezonda çeşitli gömlek modelleri ile göze çarpmaktadır. Gömlekler genel olarak pamuklu ve kış aylarında bedeninizi üşütmeyecek tarzda şekillenmiştir.

  • İpekyol gömleğinizi bir kot pantolonla kombinlemek için slim bir kot seçmeniz gereklidir. Bunun yanı sıra gömleğin spor bir tarzda olması kot ile daha uyumlu bir görüntü oluşturacağından önemlidir.
  • İpekyol gömlek takım elbise içine giyilmek istendiğinde tamamen düz bir kumaştan seçilebilecektir. Bu kumaşı da yine dar paça bir kumaş pantolon tamamlar. İstenirse bu kombinde düz renkte bir kolye seçilir ve kolye gömleğin yaka kısmına takılabilir.
  • Taytlar ve gömleklerin kombini son günlerde en çok kullanılan kombinlerdendir. Bu yüzden bu kombinin kış aylarında da sıkça karşınıza çıkmasına şaşırmamak gerekir. Yine desenli bir gömlek seçerek kombine başlayabilirsiniz. Taytın rengini gömleğin desenlerinin arasında nadir olarak kullanılan bir renk olmasına dikkat edin. Sonrasında tayt ve gömlek kombininizi bir çizme ile tamamlayın. Bu kombinde ayakkabı da çok önemlidir ve kesinlikle spor tarz seçilmesi gerekeceğinden topuklu önerilmez.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git