2018 Kış Modası İş Görüşmesi için Kıyafet Kombinleri

2018 Kış Modası İş Görüşmesi için Kıyafet Kombinleri
24 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 38 kez okundu.

2018 Kış Modası İş Görüşmesi için Kıyafet Kombinleri

İş görüşmesine giderken seçtiğiniz kıyafetin iki kez üstünden geçmelisiniz. Çünkü iş görüşmelerinde dış görünüş ilk izlenim bakımından çok önemlidir. Kıyafet seçimini yaparken şık, sade ve göz yorucu olmamasın özen göstermelisiniz. Karşınızdaki kişi kıyafetinize değil size odaklanmalı. Beyaz gömlekler, takım elbiseler iş görüşmelerinin klasik parçalarıdır.Ancak kış aylarında bu klasik parçaları biraz hareketlendirmek gerekebilir. Kış sezonunda bir iş görüşmesine gidecekseniz kadife parçalar size yardımcı olacaktır. Kadife etek ve ceket takımları ya da kadife pantolon ve ceket takımları ile gömlek kullanarak kombininizi tamamlayabilirsiniz. Yalnızca kadife ceket parçasını da kombin yapabilirsiniz. Bunun için altınıza keten etekler, pantolonlar tercih edebilirsiniz. Üzerine ise pantolonun renklerini de barındıran ekoseli ceketler, kadife ceketler kullanabilirsiniz. Ceket kullanmak istemezseniz artık çok şık hırka modelleri de bulunuyor. Belden kemerli uzun ya da kısa hırkalar ile pantolon kombinleri yapabilirisiniz. Tek parça bir üst kullanmak tercihini yapmak isterseniz; boğazlı kazaklar ve basic trikolar ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Klasik yüksek bel pantolonlarda kullanabilirsiniz. Şifon gömlekler üzerine klasik ceketler kombin edebilirsiniz. Ayrıca kış mevsiminin iş görüşmelerinde ceket ya da gömlekle mutlaka kullanmanız gereken aksesuar şallardır. Şifon ya da tül şallar tercih edebilirsiniz.

Tüm kombinlerinizi yaparken aksesuar kullanmayı ihmal etmeyin. Ayrıca takacağınız bir saat size hoş bir stil kazanabilirsiniz. Makyajınızı da fazla abartmadan, özen göstermeyi unutmayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git