2018 Kış Modası İş Görüşmesi Kombin Önerileri

2018 Kış Modası İş Görüşmesi Kombin Önerileri
13 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 58 kez okundu.

2018 Kış Modası İş Görüşmesi Kombin Önerileri

İş görüşmesi insanların hayatında neredeyse bir dönüm noktasıdır. Bu yüzden de görüşme yapılırken giyilecek kıyafetin özenle seçilmesi ve giyilmesi gerekir. Belki de kişi sizin dış görünüşten etkilenir ve işe kabul edilirsiniz. Bu yüzden iş görüşmelerinde ekstra özen gerektiren, her zaman kullanmadığınız ve özellikle net renkte bir kıyafet seçiniz. Renklerin net olması çok önemlidir. Çünkü kahverengi gibi kendinden kaçmaya çalışan, içine kapanık ve kapalı görüntüsü yaratan renkler karşıdaki kişide heyecan yerine soğukluk uyandırır. Bu da iş görüşmesinin gidişatını etkileyebilecek önemli bir durumdur.

2018 Kış Modasında İş Görüşmesi Kombin Önerileri

  • Kış aylarında öncelikle pamuklu ve kapalı kıyafetler tercih etmeniz gerekir. Gittiğiniz ortamın sıcaklığı ya da soğukluğunu bilmediğinizden pamuklu kıyafetin verdiği avantajdan faydalanmanız gerekecektir. Bir takım elbise her zaman hoş bir seçim olmuştur. Siyah renkteki takım elbisenin içerisine giyilecek beyaz gömlek sizin netliğinizi ve ne istediğini bilen tarzınızı ortaya koyacaktır. Altına bir de sade topuklu giyerseniz amaca ulaşmak için kısa yoldan istediğini elde eden bir görüntü yaratmış olursunuz.
  • Etekler hep kullanılan tercihler arasındadır. Özellikle diz altı bir kalem etek size iş görüşmesinde çok yardımcı olabilir. Eteğin kısa olmaması karşınızdaki insanın dikkatini yalnızca sözlerinize yönlendirmesi için yeterli olur. Bu kalem eteği dar bir bluz ile tamamlayıp altına da uzun ve ince bir topuklu giyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git