Kış Modası İş Yemeği için Kıyafet Kombinleri

Kış Modası İş Yemeği için Kıyafet Kombinleri
25 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 62 kez okundu.

İş yemeğine davetliyseniz tercih edeceğiniz kıyafet kombinini özellikleri öncelikle sizin rahatlığınızı ve şıklığınızı ön planda tutularak yapılması gerekiyor. Yemekte rahat hareket ederek iş ile ilgili konuşmalara odaklanmak için kendinizi rahat hissetmelisiniz. Çok açık ve karmaşık, sürekli kendinizi düzeltmeniz gereken kıyafetlerden uzak durmalısınız. İş yemeklerin ne giyileceği konusu aslında gidilen mekana göre de değişiklik gösterir. Şık bir mekanda kutlama amaçlı bir yemekse daha abiye modeller, günlük olarak spontane gelişmiş bir iş yemeği ise o gün ofiste giydiğiniz kıyafetle bile gitmeniz gerekebilir. Bu sebepten günlük olarak ofisteki giyiminize özen göstermelisiniz.

İş Yemeği için Kıyafet Kombinleri

İş yemeklerinin en klasik kombinleri etek, pantolon ve ceket kombinlerinden oluşur. En klasik ve sade haliyle siyah bir takım ve beyaz bir gömlekle her türlü iş yemeğine katılabilirsiniz. Kış aylarında bu takımları mini botlar ya da zarif çizmelerle kombinleyebilirsiniz.

Kışın İş Yemeği Kıyafetleri

Kış mevsiminde olduğunuz için kendinizi kısıtlı hissedebilirsiniz ama buna kesinlikle gerek yok. Kış mevsiminde de beyaz pantolon ve renkli ceketler tercih edebilirsiniz. Kumaş seçiminde daha parlak olanlardan yana tercih yapmalısınız. Ceketleri belden kemerle tamamlayarak farklı bir tarz yakalayabilirsiniz. Tüm kıyafetlerinizi, tarzınıza göre şallarla hareketlendirebilirsiniz. Bu durumda boyun bölgenizde başka bir aksesuar kullanımına gerek kalmaz. Kıyafetlerinizle daha sade ve minik çantalar tercih ederseniz daha zarif görünebilirsiniz. Böylelikle yemek masasında çantanız için yer aramakla geçen bir toplantı geçirmemiş olursunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git