2018 Kış Modası Kazak Modelleri

2018 Kış Modası Kazak Modelleri
10 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 25 kez okundu.

2018 Kış Modası Kazak Modelleri

Kazaklar kış aylarında dolapların en sevdiği ve en çok alanla kucak açtığı vazgeçilmez parçalardı. Genelde kalın olduklarından çoğu zaman montsuz ya da ceketsiz bile sizi soğuktan korumaya yetecektir. Bunun için kazakların kış aylarında sık sık tercih edilmesi hiç de şaşılacak bir durum değildir.

2018 kış modası kreasyonunda kazaklar özellikle desenli üretilmişlerdir. Bu da kazakların kombinde size rahatlığı sonuna kadar sunacağı anlamına gelmektedir. Tek başına göz doldurmayı başarabilen bu kazaklara aslında çok da fazla dokunuş yapmadan istediğiniz görüntüyü sağlayabileceksiniz.

2018 Kış Sezonu Kazakları Nasıl Kombinlenmelidir?

  • Bu sezonda göze çarpan desenli kazaklar hem spor hem de klasik tarza uygun olarak kombinlenebilir. Bu da sizin nasıl görünmek istediğinize bağlı olarak şekillenecektir. Spor bir görüntü için kazağınızı slim bir kot ile giyin ve altına da mutlaka spor bir kısa bot tercih edin. Öte yandan eğer klasik bir görünüm kazanmak isterseniz keten ya da kumaş pantolonunuzu desenli kazağınızla tamamlayabilirsiniz.
  • V yaka kazaklarda yine 2018’in hitleri arasında gösterilmektedir. Yani bu kazakların da sıkça göze çarpacağı bilinmelidir. V yaka bir kazak spor görüntü için de kullanılabilir olacaktır ama en çok klasik arza yakışır. Bunun için mini eteğinizi V yaka bir kazakla süsleyebilirsiniz. Bu eteğin altına ince topuklu bir ayakkabı seçmeyi unutmayınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git