2015 Kış Modası Kazak Modelleri

Kazaklar kış aylarında dolapların en sevdiği ve en çok alanla kucak açtığı vazgeçilmez parçalardı. Genelde kalın olduklarından çoğu zaman montsuz ya da ceketsiz bile sizi soğuktan korumaya yetecektir. Bunun için kazakların kış aylarında sık sık tercih edilmesi hiç de şaşılacak bir durum değildir.

2015 kış modası kreasyonunda kazaklar özellikle desenli üretilmişlerdir. Bu da kazakların kombinde size rahatlığı sonuna kadar sunacağı anlamına gelmektedir. Tek başına göz doldurmayı başarabilen bu kazaklara aslında çok da fazla dokunuş yapmadan istediğiniz görüntüyü sağlayabileceksiniz.

2015 Kış Sezonu Kazakları Nasıl Kombinlenmelidir?

  • Bu sezonda göze çarpan desenli kazaklar hem spor hem de klasik tarza uygun olarak kombinlenebilir. Bu da sizin nasıl görünmek istediğinize bağlı olarak şekillenecektir. Spor bir görüntü için kazağınızı slim bir kot ile giyin ve altına da mutlaka spor bir kısa bot tercih edin. Öte yandan eğer klasik bir görünüm kazanmak isterseniz keten ya da kumaş pantolonunuzu desenli kazağınızla tamamlayabilirsiniz.
  • V yaka kazaklarda yine 2015’in hitleri arasında gösterilmektedir. Yani bu kazakların da sıkça göze çarpacağı bilinmelidir. V yaka bir kazak spor görüntü için de kullanılabilir olacaktır ama en çok klasik arza yakışır. Bunun için mini eteğinizi V yaka bir kazakla süsleyebilirsiniz. Bu eteğin altına ince topuklu bir ayakkabı seçmeyi unutmayınız.


Etiketler:
Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 446 kez okundu. Tarih: 10 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.