2015 Kış Modası Keten Elbise Modelleri

Elbiseler 2015 kış sezonunda en sık karşılaşacağınız kıyafet unvanını elinde tutmaktadır. Özellikle bu elbiseler arasında bulunan keten elbiseler hem spor giymeniz gereken, hem de klasik görünmeniz gereken ortamlarda sizin imdadınıza koşmak için hazırlanmışlardır. Genelde altına tişört ya da badi ile giyilen bu elbiseler çorap olarak da desenli ya da düz modellerle kullanılabilir. Her ne kadar spor tarza uygun görülse de altına topuklu ya da platform tabanlı bir ayakkabı giyilmesi gereklidir. Önemli olan kombinden sonra keten elbiseyi kullanabilmektir. Çünkü keten elbiseler kullanım açısından çok özen isteyen elbiselerdir. Bu yüzden de kullanımında ekstra özen göstermeniz gerekecektir.

Keten Elbiseleri Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Keten elbiseler çok fazla ütü isteyen kumaşlardır. Bu yüzden elbisenizi ütüsüz giymemeye dikkat edin. Eğer ertesi günde aynı elbiseyi giyecekseniz mutlaka tekrar ütüleyin.
  • Keten elbiseler tozu ve kiri çok çabuk belli eder. Bu yüzden oturduğunuz ya da çalıştığınız yerin temiz ve düzenli olmasına dikkat edin. Aksi takdirde günü o leke ile geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Çünkü bulaşan lekeyi temizlemek de en az ütülemek kadar zor olacaktır.
  • Keten elbiseniz altına badi ile giyilmesi gereken bir elbise ise içinize seçeceğiniz kıyafetin kesinlikle ince olması gerekmektedir. Bu sayede elbise altta oluşacak kalın görüntüyü dışarıya vurmamış olur.


Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 623 kez okundu. Tarih: 14 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.