2018 Kış Modası Keten Elbise Modelleri

2018 Kış Modası Keten Elbise Modelleri
14 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 55 kez okundu.

2018 Kış Modası Keten Elbise Modelleri

Elbiseler 2018 kış sezonunda en sık karşılaşacağınız kıyafet unvanını elinde tutmaktadır. Özellikle bu elbiseler arasında bulunan keten elbiseler hem spor giymeniz gereken, hem de klasik görünmeniz gereken ortamlarda sizin imdadınıza koşmak için hazırlanmışlardır. Genelde altına tişört ya da badi ile giyilen bu elbiseler çorap olarak da desenli ya da düz modellerle kullanılabilir. Her ne kadar spor tarza uygun görülse de altına topuklu ya da platform tabanlı bir ayakkabı giyilmesi gereklidir. Önemli olan kombinden sonra keten elbiseyi kullanabilmektir. Çünkü keten elbiseler kullanım açısından çok özen isteyen elbiselerdir. Bu yüzden de kullanımında ekstra özen göstermeniz gerekecektir.

Keten Elbiseleri Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Keten elbiseler çok fazla ütü isteyen kumaşlardır. Bu yüzden elbisenizi ütüsüz giymemeye dikkat edin. Eğer ertesi günde aynı elbiseyi giyecekseniz mutlaka tekrar ütüleyin.
  • Keten elbiseler tozu ve kiri çok çabuk belli eder. Bu yüzden oturduğunuz ya da çalıştığınız yerin temiz ve düzenli olmasına dikkat edin. Aksi takdirde günü o leke ile geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Çünkü bulaşan lekeyi temizlemek de en az ütülemek kadar zor olacaktır.
  • Keten elbiseniz altına badi ile giyilmesi gereken bir elbise ise içinize seçeceğiniz kıyafetin kesinlikle ince olması gerekmektedir. Bu sayede elbise altta oluşacak kalın görüntüyü dışarıya vurmamış olur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git