2018 Kış Modası Kısa Elbise Modelleri

2018 Kış Modası Kısa Elbise Modelleri
11 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

2018 Kış Modası Kısa Elbise Modelleri

Elbiseler her mevsim giyilebilen, tek parça, giyilme ve kullanma rahatlığı sağlayan kıyafetlerdir. Bu yüzden de her sezon her moda akımında sıkça yer almaktadır. Tabii ki 2018 kış modasında da elbiselere geniş bir yer verilmiştir. Özellikle kısa elbiseler bu sezonun en gözde kıytafeti olacağa benzemektedir.

Elbiseler bu mevsimde genelde külotlu çoraplarla kullanılacaktır. Bu yüzden en çok dikkat edilmesi gereken nokta elbise ve çorap uyumudur. Eğer elbiseniz düz, tek renk ve sporsa bu elbise ile kullanmanız gereken çorap desenli olandır. Eğer elbiseniz hareketli ve renkli ise bu elbiselerde desenli çorap kullanılması önerilmez. Önemli bir yere ya da toplantıya katılacaksanız da desenli çorapları tercih etmemeniz ciddiyet açısından önemli olacaktır.

2018 Kış Sezonunda Kısa Elbiselerin Kombinlenmesi

  • Kısa ve yarım kollu bir elbise seçilecekse ilk olarak elbiseye uygun bir hırka ile kombine başlanmalıdır. Sonrasında elbisenin boyuna göre ayakkabı seçilmesi gerekir. Eğer elbiseniz mini ise çizme, diz üstü ise daha kısa botlar tercih etmelisiniz.
  • Klasik ve tek renk bir elbise seçmişseniz yine koyu renkte ve sade bir çorap seçmelisiniz. Sonrasında kombini hareketlendirmek için çanta ve ayakkabıyı farklı renkte ve hatta desenli seçebilirsiniz.
  • Günlük bir elbise seçimi yapmışsanız düztaban spor bir bot kullanabilirsiniz. Yine bu elbiselerin altına desenli çoraplar çok yakışacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git