2015 Kış Modası Kolye Modelleri

Giyimine özen gösteren bayanlar kombinlerine uygun olarak kullandıkları aksesuarlar ile çok şık bir görünüme kavuşmaktadırlar. Bu aksesuarlar içerisinde kolyeler büyük bir öneme sahiptir. Çoğu zaman boş görünen bir boyunu tamamlarken çoğu zamanda kazakları üzerine gelerek hoş bir görünüm sağlamaktadır. 2015 kış modası kolye modelleri kullanarak sizde sıradanlıktan uzaklaşarak dikkat çekici bir güzelliğe kavuşabilirsiniz. Seçeceğiniz kolyenin hoş olması kadar önemli olan bir ayrıntı da kullanacağınız kombine uygun olmasıdır. Kombin ile uyumsuz olan aksesuarlar hiç de hoş olamamakta hatta kötü bir görünüme yol açmaktadır.

2015 Kış Modası Kolye Modelleri Nasıl Kombinlenmelidir?

  • 2015 kolye modellerinde küçük taşlı kolyeler ön plana çıkmaktadır. Küçük taşlı kolyeler hemen hemen bütün kombinler ile uyum sağlamaktadır. İş hayatında kullanacağınız dar bir kısa elbisenizi küçük taşlı bir kolye ile tamamlarsanız hoş bir kış kombini yapmış olursunuz. Ya da özel geceler de giyeceğiniz şık bir elbisenin üzerine küçük taşlı kolyeler oldukça uygun olacaktır.
  • Tasma kolyeler son dönemde her sezonda moda olduğu gibi 2015 kış aylarında da oldukça moda olmuştur. Tasma kolye kullanarak bir kombin yapmak isterseniz giyeceğiniz Jean bir pantolonun üzerine dar bir kot ceket giyin ve boynunuza tasma kolye takın. Altına giyeceğiniz yüksek topuklu ayakkabılar ile kış aylarında ışıltınızı oldukça rahat yansıtabilirsiniz.

 Etiketler:
Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 407 kez okundu. Tarih: 22 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.