2018 Kış Modası Kolye Modelleri

2018 Kış Modası Kolye Modelleri
11 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 25 kez okundu.

2018 Kış Modası Kolye Modelleri

Kolyeler boğazların zarifliğini, narinliğini gözler önüne seren minik aksesuarlardır. Kendileri her ne kadar küçük olsa da görüntüye sağladıkları katkı olabildiğince büyüktür. Bu yüzden kendine bakan ve görünümüne özen gösteren her kadın kolyelerine ekstra özen göstererek, elinden geldiğince kolyeyi her kıyafetinde kullanmaya çalışır.

2018 kış sezonunda kolyeler daha çok boynu saran sert kolyeler olarak sunulmuştur. Bu kolyeler ağır bir klasik tarzı yansıtmaktadır. Spor sevenler içinde ince zincir şekilli kolyeler göze çarpmaktadır.

2018 Kış Modasında Kolyelerin Kombinlerdeki Yeri

  • Gömlek içeren bir kombin yapmışsanız ve gömleğin göğüs kısmında dekoltesi varsa ince zincir üzerine yuvarlak desenli bir kolye seçebilirsiniz. Bu kolye hem dekoltenizi kapatmaz, hem de kapatmadan hoş bir görünüm verir. Bu tarz kolyeler günlük olarak da kullanılabilmektedir.
  • Düz bir şifon bluz seçmişseniz yaka şeklindeki boyun kolyelerinden seçmeniz mümkündür. Bu sayede hem bluzun hareketlenmesini sağlar hem de boynunuzun dümdüz görünmesini engellemiş olursunuz. Üstelik bu kolyeler bluzla bütünlük sağlayacağından göz kalabalığı da yaratmayacaktır.
  • V yaka spor kazaklar kolyeler önemli bir yer tutmaktadır. Boş kalan boyun kısmının kolye ile hareketlendirilmesi kıyafete hoş bir uyum verecektir.
  • Hâkim yaka elbiseler bu sezonun vazgeçilmezidir. Özellikle koyu renk geniş yakalı bu elbiselere düz bir altın sarısı, boynu saran kolye kullanılması gerekmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git