2018 Kış Modası Küpe Modelleri

2018 Kış Modası Küpe Modelleri
11 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 55 kez okundu.

2018 Kış Modası Küpe Modelleri

Kulakların en hoş görünümünü yakaladığı anlarda onlara eşlik eden minik yardımcılar küpelerdir. Sallanan, kulağa yapışan ve hatta kulağı saran gibi birçok modele sahip olan küpeler her kombine göre farklılık gösterir. Bu sizin en çok kullandığınız ve kullanmaktan keyif aldığınız küpenin hangisi oluğunu değiştirmeyecektir. Herkesin tarzına uygun bir küpe modeli bulunmaktadır. Ve kombinlere uyum sağlaması bakımından da tarza yakın küpe modelleri oldukça fazladır.

Hangi Kombine Hangi Küpe Kullanılmalı?

  • Eğer elbise giymişseniz ve saçlarınız açıksa kesinlikle sallanan bir küpe tercih etmelisiniz. Saçlarınızın arasından kaçamak bakışlar atan küpeler vücudunuzun her yerine gereken önemi verdiğinizi, gereken özeni gösterdiğinizi simgelemek için yeterli olacaktır.
  • Spor tarzı seviyorsanız daha çok kulağa yapışan küpeleri kullanabilirsiniz. Bu küpeler rahat kullanımı nedeniyle spor kıyafetlere uyum sağlamaktadır. İsterseniz kulağı yukarıdan aşağıya saran modellerde bulunmaktadır. Saçlarınız toplandığında seçebileceğiniz bu model sanki kulağın tamamında birden fazla küpe varmış izlenimi vermektedir.
  • Top şeklindeki küpeler özellikle uzun süredir kullanılan, kullanımı en rahat küpelerdir. Bu tarz küpeler hareketli bir gece elbisesi ile uyum sağlayabileceği gibi sade bir elbisede de şık duracaktır. Bu küpenin takılabilmesi için ise gereken tamamen toplanmış, topuz yapılmış saçlardır. Top küpeler klasik tarza uygun olduğundan spor kıyafet üzerine kullanılamaz ve açık saçlarda da görünme ihtimali azalır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git