2018 Kış Modası Kürklü Yelek Modelleri

2018 Kış Modası Kürklü Yelek Modelleri
14 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 85 kez okundu.

2018 Kış Modası Kürklü Yelek Modelleri

Yelekler kış aylarında en büyük kurtarıcınızdır ve özellikle ağrıların en sık yaşandığı yer olan karın boşluğu ile omuz kısmını korumaktadırlar. Bu yüzden de neredeyse herkesin dolabında en az 1 tane de olsa bulunurlar. 2018 kış modası hazırlanırken çok sık kullanılan bu yeleklerin bu sezonda farklı olarak yakası kürklü modellerle karşınıza çıkması planlanmaktadır. Bu sayede omuz bölgesinin koruması güçlendirilirken göğüs dekoltesi kısmı ve göğüs kafesi bölgesi de korunmaya alınmış olacaktır.

Bir de bu sezonda yine karşınıza çıkacak olan tamamen kürklü yelekler bulunmaktadır ki kendi ile ilgilenmeyi çok seven kadınlarca en çok tutulacağı düşünülen modeller arasında gösterilmektedir. Bu yeleklerde yine kürkün verdiği sıcaklıkla vücutlarınızı ısıtmada çok cömert davranacaktır.

2018 Kış Modası Kombinlerinde Kürklü Yelek

  • Tamamen kürkten oluşan bir kahve yeleği Kombinlemek için ilk olarak siyah streç bir kot pantolon seçin. Bu pantolonun üzerine açık kahve ya da sütlü kahverenginde bir triko giyin. Trikonuzun sade ve bisiklet yaka olması önemlidir. Altına topuklu çizmelerle ya da kısa botlarla kullanabileceğiniz kombini en son olarak kürklü yeleğiniz ile tamamlayın.
  • Yakası kürklü bir yeleği kullanabilmek için ilk olarak bir boğazlı badi seçin. Yeleğinizi açık krem renginde seçip, boğazlı badinizi de uçuk turuncu seçmeniz mümkündür. Altına da kot giyip kısa botlarınızla kombini tamamlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git