2015 Kış Modası Lacoste Atkı Modelleri

Atkılar kış günlerinde en çok tercih edilen aksesuarlardan bir tanesi. Aksesuar olarak kullanmanın dışında aslında zorunlu olarak kullanılması gereken parçalardan. Her zaman kıyafete ya da dış giyime uygun atkı modelini ve rengini bulmak imkânsızdır. Lacoste mağazalarında klasik ve standart tarzdaki atkılar bulunuyor. Bu tür atkıları her koşulda ve he kıyafetle kullanabilirsiniz. Örgü olanları ve polyester malzemeden üretilmiş olanlarını görebileceğiniz atkılar renk olarak genellikle ara renkler kullanarak tasarlanmış.

Örgü Atkı Modelleri

Örgü kış aylarında sıcak tutma özelli nedeniyle atkılarda da en çok tercih edilendir. Üstelik kumaş çeşitlerinden üretilmiş atkılara göre daha tarz parçalardır. Lacoste logosu ve ara ara verilen saç örgüsü örneği ile tasarlanmış bu harika atkıları Lacoste mağazalarında uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Örgü atkıları, her türlü mont çeşidiyle kullanabilirsiniz ama en şık halini kaşe kabanlarla yakalayabilirsiniz. Çünkü örgü polyester kumaştan üretilen atkılara oranla daha klasiktir. Montların en klasik hali olan kaşe kabanlarla uygun olması bu sebeptendir.

Sade Atkı Modelleri

Polyester kumaştan üretilmiş atkıların renk seçeneği ve desenli çeşitleri bulunmuyor. Klasik Lacoste atkısı olan sade atkılar yalnızca Lacoste logosu ile renk kazanmış. Polar kumaş tarzındaki bu atkılar daha çok spor giyimle kombinlenebilirler. Montlardan şişme montlar en uygun tercihlerden olacaktır. Ayrıca bilinen en güzel diğer özelliği sıcak tutmasıdır.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 341 kez okundu. Tarih: 18 Aralık 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.