2018 Kış Modası Lacoste Ayakkabı Modelleri

2018 Kış Modası Lacoste Ayakkabı Modelleri
14 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 57 kez okundu.

2018 Kış Modası Lacoste Ayakkabı Modelleri

Kış aylarında en dikkatli seçim yapılması gereken giyim parçası ayakkabılardır. Hem rahat olmalı, hem şık olmadı hem de kış soğuğundan korumalıdır. Lacoste mağazalarında bu üç temel maddeyi de bir arada toplayan ayakkabı modellerini bulabileceğinizi bilmelisiniz.

Günlük Ayakkabı Modelleri

Günlük spor ayakkabıların rahatlığının en doğru adresi Lacoste mağazalarıdır. Renrarenk eşofmanlarınızla uyum içerisinde olacak onlarca renk ve desen çeşidini mağazalarda görebilirsiniz. Ana renklerin çok sık kullanıldığına dikkat çekilmesi gerekir ancak ara renklerin kullanımı da göz ardı edilmemelidir.

Bot Modelleri

Hem klasik tarzda hem de spor tarzda botlar tasarlamayı tercih eden markanın kullanılan malzeme açısından da seçeneği oldukça fazla. Üstelik kalıbını beğendiğiniz bir botun, klasik şekilde tasarlanmış olanını da Lacoste mağazalarında bulabilirsiniz. Lacoste bot modellerinde süsleme amaçlı olarak sıklıkla kürk ve bağcık detaylarını kullanmış. Kendi rahatınıza ve ayak yapınıza göre de modeller bulabilirsiniz. Kalın tabanlar ya da ince tabanlar gibi çeşitli özelliklerde botlar Lacoste mağazalarında sizleri bekliyor.

Çizme Modelleri

Lacoste, çizme modellerini tasarlarken de yine spor ve klasik ayrımını dikkate almış ve her iki zevke de uygun olacak modeller hazırlamış. Kış günlerinin en çok tercih edileni şişme çizmeler ve kış aylarının en çok tercih edilen materyali süet Lacoste çizmelerinin temelini oluşturuyor. Her iki tarzdaki çizmeyi de taytlarla kombinleyerek kış aylarını rahat geçirebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git