2018 Kış Modası Lacoste Bere Modelleri

2018 Kış Modası Lacoste Bere Modelleri
14 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 65 kez okundu.

2018 Kış Modası Lacoste Bere Modelleri

Bir dönem moda olan kasketlerin yerini 2018 kış sezonunda bereler almış görünüyor. Eski kış zamanların en favori parçalarından olan berelere dönüşü Lacoste ile beraber yapabilirsiniz. Model olarak genelde eski tarzda bereleri anımsatan modeller ile sizde Lacoste kalitesinde geçmişe dönüş yaşayabilirsiniz. Bereler ile uyumlu tercih edebileceğiniz atkılarla kışa hazır hale gelebilirsiniz.

Klasik Bere Modelleri

Çok eskilerden hatırladığınız ponponlu bereler Lacoste çizgileri ile birleşerek; sizlere çok güzel bu tasarımları kullanma şansı tanıyor. Yine Lacoste logosunu görebileceğiniz berelerin tek renkleri olduğu gibi çizgili detayları olanları da mevcut. Aksesuar niteliğinde olduğundan herhangi bir sıkıntıya düşmeden kıyafetlerinizle tercih edebilirsiniz. Yalnızca renk uyumu konusunda tedbirli olmanız yeterli olacaktır ki onun için de Lacoste zaten sizi kolaya sokacak bir kreasyon hazırlamış durumda. Keyifle bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Markalı Bere Modelleri

Lacoste tutkunu bayanların en favori tercihlerinden olan bu bereleri renk seçenekleriyle Lacoste mağazalarında çoktan yerini almış durumda. Giydiğiniz markayla gurur duyuyorsanız bunu neden yansıtmayasınız ki? Sevdiğiniz markadan ayrılmadan kış aylarında sıcak kalabilirsiniz.

Desenli Bere Modelleri

Desenlerde yine Lacoste çizgilerden vazgeçmemiş ancak kış desenlerini de berelerde görebiliyorsunuz. Kar taneleri ile süslenmiş bereler ise 2018 kışının en favori parçalarından olacak gibi görünüyor. Kış desenleri olan berelerin ponponlu ve ponponsuz olan çeşitlerini görebilirsiniz. Yalnız desenli bereleri daha günlük kombinlerde tercih etmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git