2018 Kış Modası Lacoste Bluz Modelleri

2018 Kış Modası Lacoste Bluz Modelleri
14 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 91 kez okundu.

2018 Kış Modası Lacoste Bluz Modelleri

Tshirtler ve bluzlar, yünlü kıyafet giyemeyen herkes için en iyi alternatifler olarak yer alıyor. Trikolar ya da hırkalarda gördüğünüz tüm detayları, desenleri bluzlarda da görebilme şansına sahipsiniz. Kazak türünde giyim ürünlerine alerjisi olanlar ama Lacoste kalitesinden ve tarzından vazgeçmeyenler, Lacoste’un bluz ve tshirt reyonlarına mutlaka bir uğralamalı. İnce bir malzemeden üretildikleri için şişme yeleklerle, kürk yeleklerle rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Böylece tarzınızla beraber sıcaklığı da yakalamış olursunuz. Lacoste bluzları, ofiste, günlük hayatta, okulda genel olarak her ortamda tercih edebilirsiniz.

Basic Bluz Modelleri

Basic bluzların, yuvarlak, kayık ve v yaka olan modelleri mağazalarda yerini almış durumda. Yalnızca markanın logosu ile hareketlendirilmiş bu harika bluzları dilediğiniz her tarzdaki pantolonla kombin yapabilirsiniz. Genel olarak ana renkler kullanılmış olması daha pastel tonlarda giyim tarzına sahip olanlar için çok ideal ama sade giyinmekten hoşlananlarında rahatlıkla tercih edebileceği modellerdir.

Desenli Bluz Modelleri

Lacoste, desen kelimesi bütünleşmemiş bir marka olabilir ama bluzlarında azda olsa çeşitlilik görebilirsiniz. Elbette yine çizgiler en çok tercih edilen desen çeşidi olmuş. Bunun dışındaysa yine çizgilerden çok uzak olmayan geometrik desenler tercih edilmiş. Desenli bluzlarda, muhtemelen desenin etkisi ile ara renkleri de görebilmek mümkün. Üstelik bu desenli bluzların yaka kesimlerinde de çeşitlilik bol miktarda. V yakalar, kayık yakalar, yuvarlak yakalar kreasyonda en çok dikkat çekenler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git