2018 Kış Modası Lacoste Çanta Modelleri

2018 Kış Modası Lacoste Çanta Modelleri
18 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 59 kez okundu.

2018 Kış Modası Lacoste Çanta Modelleri

Lacoste, aksesuar ürünleri ile de ün salmış ve artık yerleşik bir isim olmuş, bilinen en iyi markalardan bir tanesidir. Cüzdanlar, çantalar, atkılar, şapkalar ve daha birçok aksesuarın tasarlanmasında çok iyi bir isimdir. Özellikle çantalarından söz ettiren marka, spor çantalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Spor tarzdaki çantaları rengarenk tasarlayarak sizlere bol miktarda tercih seçeneği bırakıyor. Elbette bunun dışında klasik tarzda kullanılabilecek modeller de mevcut.

Spor Çanta Modelleri

Küçük çantalar günlük hayatta tüm kadınların kurtarıcıdır. Tabi ki herkes küçük çanta kullanamaz. Kimi bayanlar en yakın noktalara giderken bile büyük çantaları olmadan olmaz. Ancak küçük çantaların rahatlığı da göz ardı edilemez. Lacoste küçük boydaki çantalarını genel olarak spor giyim üzerine tasarlamış. Günlük yaşantınızda daha çok spor tarzda giyiniyorsanız tercih edebilirsiniz. Bunun dışında spor çantaların boyut olarak büyükleri de mevcut. Spora giderken de büyük çantalar eşyalarınızı toparlamak için doğru seçim olacaktır.

Klasik Çanta Modelleri

Lacoste, klasik çantalarını tasarlarken bile şık giyimlerle tercih edilebilir olmalarına rağmen oldukça sade modeller oluşturmayı tercih etmiş bir marka. Genel olarak deri malzemeden üretilmiş hafif parlak çantalar, desen bakımından da zengin değil. Hafif desenler verilmiş ve temel olarak çoğunlukla ana renkler kullanılmış. Lacoste’un klasik çantalarını, iş hayatınızda tercih ettiğiniz kombinlerle kullanabilirsiniz. Taş, boncuk gibi detaylar olmadığından; günlük hayatta kullanıma da uygundur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git