2018 Kış Modası Lacoste Ceket Modelleri

2018 Kış Modası Lacoste Ceket Modelleri
18 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

2018 Kış Modası Lacoste Ceket Modelleri

Ceketler kış aylarında pek tercih edilemezler çünkü giyilen kıyafetin üstüne yalnızca ceket giyilerek çıkılması imkânsızdır. Aynı şekilde ceketin üzerine mont giyerek çıkmakta imkânsızdır. Kapalı ortamlarda ve kış henüz etkisini çok göstermeye başlamamışken; fırsatları değerlendirmek ve ceketleri kombinlerde değerlendirmek gerekir. Ceketleri genel olarak deri kumaştan tasarlanmış olarak görüyorsunuz. Lacoste mağazalarında da durum bu şekilde ancak farklı bir durumda var: Mont tarzına yakın ama deri ceket gibi kullanmanın da mümkün olduğu yeni montlar.

Deri Ceket Modelleri

Lacoste ceketleri, klasik kesimlere ve temel renklere sahip modellerden oluşuyor. Parlak deri kumaştan üretilmiş bu ceket modellerini, farklı tarzdaki kombinlerde kullanabilirsiniz. Kot pantolonlarla kullanmak mümkün olduğu gibi deri taytlar ya da her türlü kumaştan eteklerle kombin yapılabilir. Kış aylarında deri ceketlerin altına tercih edebileceğiniz en uygun parçalar Lacoste’un sade ve şık, bir o kadar da sıcacık trikoları olacaktır.

Mont Tarzında Ceket Modelleri

Mont görünümüne sahip Lacoste ceketler ile ceket şıklığında ve mont sıcaklığında bir 2018 kışı geçirebilirsiniz. Parlak kumaştan üretilmiş ancak deri ile benzerliği olmayan, daha şişme montları andıran bu ceketler, farklı dikiş şekilleri ve fermuar detayları ile hareketlendirilmiş. Diğer ceket modellerine göre daha sıcak tutma özelliğine sahip oldukları için üzerine herhangi başka bir mont gerektirmez. İçine tercih edeceğiniz triko kazaklarla rahatlıkla kombin yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git