2018 Kış Modası Lacoste Cüzdan Modelleri

2018 Kış Modası Lacoste Cüzdan Modelleri
18 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 78 kez okundu.

2018 Kış Modası Lacoste Cüzdan Modelleri

Lacoste yalnızca giyim alanında değil, aksesuarlar alanında oldukça geniş bir kreasyona sahip. Üretilen tüm tasarımlar tamamen sizlerin rahatlığı düşünülerek; fazla göz yormayan, kullanım karmaşası olmayan ürünlerdir. Sadelikten ve aradığınızı hemen bulmaktan hoşlanıyorsanız; cüzdan tercihinizi yapmadan önce Lacoste mağazalarını ziyaret etmelisiniz. Çok kaliteli kumaşlardan, yine çok kaliteli işçilikle üretilmiş cüzdanları yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Geniş Cüzdan Modelleri

Dikdörtgen formdaki geniş cüzdan çeşitleri, genel olarak çantada taşınmaya uygun modellerdir. Küçük boy cüzdanla oranla daha düzenli olan geniş cüzdan modelleri, içinde barındırdığı kartlıklarla da daha düzenli bir ortam sağlıyor. Kimilerinde yer alan bozuk para haznesi de oldukça toparlayıcı bir parça. Deri kumaştan üretilmiş geniş Lacoste cüzdanların fermuar ucunda bulunan parçası ile yalnızca cüzdanla çıkılabilecek yerlere rahatça çıkabilirsiniz.

Küçük Cüzdan Modelleri

Küçük cüzdanlar, çantalarda, ceket ve mont ceplerinde taşınabilir ama kadınların genel tercihi elbette çantalardır. Yanınızda cüzdan için fazladan malzeme taşımıyorsanız, küçük cüzdanlar yeterli olacaktır. Deri malzemeden üretilmiş modellerdir. Her türlü çeşidinde Lacoste logoları yer alır.

Spor Cüzdan Modelleri

İnce kumaştan ve bez cüzdan formatındaki cüzdanlar, genel olarak dikdörtgen formda bulunuyor. Üzerlerinde Lacoste logosu ile renk kazandırılmış cüzdanlar desen bakımından çok zengin değil. Ana renklerden üretilmiş cüzdanları, günlük hayatında spor giyim tarzını tercih eden bayanlar tercih listelerinde ilk sıralarda tutabilir. Cüzdanlar dışında Lacoste mağazalarında çok şık telefon kapları da bulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git