2018 Kış Modası Lacoste Elbise Modelleri

2018 Kış Modası Lacoste Elbise Modelleri
14 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 67 kez okundu.

2018 Kış Modası Lacoste Elbise Modelleri

Lacoste’un yıllardır klasikleşmiş elbiselerini bilmeyen kalmamıştır. Klasik bol kesim ve yakalı, kendine has kumaşı ile yıllardır birçok kadının gözdeleri arasında yer alıyor. Çoğunluğunu pamuğun oluşturduğu bu klasik elbiseler sayesinde kışı rahat geçirebilirsiniz. Ayrıca markanın mağazalarında triko elbiseler ve farklı kesimleri de görebilirisiniz.

Klasik Lacoste Elbise Modelleri

Genel olarak spor tarzda kombinlenen bu elbiseleri yine Lacoste’un şişme çizmeleri ve taytlarla kombin yapabilirsiniz. Aslında kısa kollu olan klasik Lacoste elbisesi, kış ayları için özel olarak uzun kollu olarak üretilmiş. Elbiseleri günlük olarak tercih edebileceğiniz gibi spor yapmaya vaktiniz kalıyorsa; spor yaparken de tercih edebilirsiniz.

Triko Elbise Modelleri

Elbiseler tek parça oldukları için kombin yapması en kolay parçalardır. Hele ki triko bir elbiseyse kış aylarında kombin yapması daha da kolay hale gelir. Lacoste triko elbiselerin farklı örgü biçimlerini ve desenlerini görebilirsiniz. Triko olan her parçada tercih edildiği gibi elbiselerde de en çok tercih edilen desen hareketi çizgiler olmuş. Ayrıca triko elbiseler mini boyda olduğu gibi diz üstü boylarını da bulabileceğiniz rahatlıkta elbiselerdir.

Yarım Kollu Elbise Modelleri

Kimi kişiler uzun kollu olan ve boğazlı olan giysileri giymekten pek haz etmezler. Bu durumda en klasik yaka biçimi olan yuvarlak yakalar ve hayatımıza sonradan dâhil olan yarım kollar devreye giriyor. Dar kesim olup vücuda oturan tarzları olduğu gibi bol kesimleri de bulunuyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git