2015 Kış Modası Lacoste Gömlek Modelleri

Lacoste, klasik tasarımları ve üretimleriyle gönüllerde taht kurmuş, adını hafızalara kazımış bir markadır. Lacoste mağazalarını tercih eden herkesin ayrı bir tarzı mutlaka vardır. Yalnız Lacoste mağazalarından ya da internet sitesinden alışveriş yapmak düşüncesindeyseniz; bedenler konusunda dikkatli davranmalısınız. Çünkü markanın beden yapısı ve numaraları İngiltere’deki değerlere göre yer alıyor. Marka 2015 kış sezonunda da klasik haline gelmiş kreasyonlarından bir tanesini daha satışa sunmuş bulunuyor. Lacoste gömleklerinde her zaman olduğu gibi mutlaka markanın logosu yer alıyor.

Jean Gömlekler Modelleri

Hemen her markada görebileceğiniz Jean gömlekleri, Lacoste mağazalarında istediğiniz tarzda bulabilirsiniz. Genel olarak aksesuar ve süsleme kullanmayı tercih etmeyen marka, tercihini yine aynı yönde kullanmış. Jean tonlarından birçoğunu mağazaları ziyaret ederek görebilirsiniz. Bu tarzdaki gömlekleri yine aynı kumaştan olan kot pantolonlarla ya da deri pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Gömlek modelleri aksesuar bulundurmadığından; dilediğiniz aksesuarı seçme tercihini size bırakır.

Basic Gömlek Modelleri

Gömleğin en çok tercih edilen haliyle, klasik kesim ve klasik tek renklerden oluşan Basic gömlek serisini çok seveceksiniz. Tek renk olan gömlekleri dilediğiniz tarzda kombinleme şansına sahipsiniz. Sizi tamamen özgür bırakan Lacoste Basic gömlekleri her ortam tereddütsüz tercih edebilirsiniz. Tüm günü tamamlamanıza yeterli olacak en klasik ve en mükemmel parçalar basic gömleklerdir.

Desenli Gömlek Modelleri

Lacoste, desenli gömleklerinde bile klasik çizgilerden vazgeçmemiş ve gayet doğal, sade bir şıklık katmış.

 Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 310 kez okundu. Tarih: 15 Aralık 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.