2018 Kış Modası Lacoste Kaban Modelleri

2018 Kış Modası Lacoste Kaban Modelleri
19 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 44 kez okundu.

2018 Kış Modası Lacoste Kaban Modelleri

Kabanlar, kış aylarında üzerimizden ayıramayacağımız yegâne parçalardır. Montlara oranla daha klasik ve sade renklerde bulunurlar. Tercih edeceğiniz kaban türünün, çizmelerinizle ya da botlarınızla uyum içerisinde olmasına özen göstermelisiniz. Tabi ki aksesuar seçimlerinizde doğru yönde olmalı. Kabanların daha klasik oldukları göz önünde bulundurulursa; atkı seçiminizde daha süslü, hafif parıltılı modelleri ya da fular, şal gibi aksesuarları tercih etmelisiniz. Kabanlarla, şapka olarak daha çok kasket türünde olanları veya berelerin daha şık duranlarını tercih etmelisiniz.

Kapitone Kaban Modelleri

Kapitone işlemeler ile süslenmiş kabanlar, trençkotu andırsa da aslında sıcacık tutan birer kabandır. Kemer detayları ile hareketlendirilmiş kapitone kabanları, günlük giyimde ve iş yeri giyiminde tercih edebileceğiniz kapitone kabanlar çizmelerle harika bir uyum içerisinde olacaktır. Lacoste kabanlarında, renk olarak; genelde temel renkler tercih etmiş.

Klasik Kaban Modelleri

 

Kabanların en klasik hali, kaşe kabanlardır. Genelde takım elbiselerle, şık elbiselerle tercih edilir. Bu şekilde gece davetlerinde, iş yerinde tercih edebilirsiniz. Renk olarak koyu tonları bulunan kaşe kabanlara ek olarak, keten kumaştan tasarlanmış kabanlarda bulunuyor. Keten kabanları daha günlük kombinlerde tercih edebilirsiniz. Lacoste mağazalarında kaban modellerinde görebileceğiniz en favori renk lacivert ve tonları olacak. Aksesuar olarak tercihinizi yine bu renklerde veya en klasik renklerden olan beyazdan yana kullanabilirsiniz. Kahverengi ve lacivert uyumunu da değerlendirmekte fayda var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git