2018 Kış Modası Lacoste Mont Modelleri

2018 Kış Modası Lacoste Mont Modelleri
19 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 49 kez okundu.

2018 Kış Modası Lacoste Mont Modelleri

Günlük yaşantınızda spor tarzını tercih eden biriyseniz ve rahatlıktan yanaysanız; kış aylarında tercihiniz montlardan yana olmalıdır. Diğer kışlık dış giyim ürünlerine göre daha sportif bir tarzı olan montları, kış günlerinde spora giderken, dışarıda eğlenmeye çıktığınızda kullanabilirsiniz.  Günlük montların son zamanlarda en sık görüleni şişme montlar. Çok sıcak tutan ve yağışlara karşı koruyucu kumaşa sahip olan şişme montları ve kapitone montları Lacoste mağazalarında bulabilirsiniz.

Şişme Mont Modelleri

Yatay çizgilerle hareketlendirilmiş, yakalı ve cep detaylı şişme montların rengârenk çeşitlerini Lacoste mağazalarında bulabilirsiniz. Genelde günlük giyimde tercih edildiği için Jean pantolonlar ile uyumludur. Ayrıca tabi ki eşofmanlarla da tercih edebilirsiniz. Tüm kıyafetlerinizle uyumlu olacak, renk sorunu olmayan şişme montlardan mutlaka edinmelisiniz.

Kapitone Mont Modelleri

Tamamı kapitone işlemeden tasarlanmış kapitone montlar, şişme montlara oranla daha ince bir yapıdadır. Büyük cep detayları ile kışlık kullanıma çok uygun olan kapitone montların klasik renklerini Lacoste mağazalarında bulabilirsiniz. Kapitone montları günlük giyimde kullanmanız mümkünken; iş hayatında tercih ettiğiniz kombinlerde de kullanabilirsiniz.

Klasik Mont Modelleri

Klasik montların renk tonları da oldukça klasik. Bazı klasik dar kesim montlar büyük kare işlemelerle hareketlendirilmiş. Dar kesim ve bol kesimlerini bulabileceğiniz Lacoste klasik montların, su geçirmeyen yağmurluk tarzında olanları da bulunuyor. Birçok kombinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Klasik montlar hala en çok tercih edilenler arasında bulunuyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git