2015 Kış Modası Lacoste Pantolon Modelleri

Pantolonlar, kadınların son zamanlarda eteklere oranla daha çok tercih ettiği giyim ürünleri arasında yer alıyor. Hem etekten daha rahat olduğu için hem de kış günlerinde, soğuğa karşı etekten daha iyi koruduğu için bu çok doğru bir tercihtir. Eteklerin şıklığı tartışılmaz elbette ama artık pantolonlarla oldukça şık modellerde tasarlanıp, üretiliyor. Genel olarak klasik renkleri tercih edilse de pantolonlar yine de rengârenk üretilmeye devam ediyor. Doğal olarak bu pantolonlarında müdavimleri var. Lacoste ise her zaman olduğu sadelik ve klasiklikten yana bir isim olarak kalmayı tercih etmiş.

Skinny Pantolon Modelleri

Lacoste pantolon modellerinin boru paça ve skinny olanları bulunuyor. Skinny olan pantolonlar, daha sportif ve rahat tarzlar için uygundur. Spor botlar ve spor ayakkabılarla kombin yapılabilir ve kış günleri için de uygundur.

Klasik Kesim Pantolon Modelleri

Boru paça pantolonlar ise skinny pantolonlara oranla daha klasik kesimlerdir ve kumaş tercihleri de bu yöndedir. Lacoste klasik pantolonlarında genel olarak koyu renkleri, bu renklerdense laciverti tercih etmiş. Lacoste klasik pantolonlarla klasik Lacoste trikolarını, kalın kazakları, gömlekleri kombin yapabilirsiniz. Genel olarak kullanılan renk lacivert olduğu için en uygun üstler beyaz, mavi tonlarında fresh renkler olacaktır. Altına tercih edeceğiniz ayakkabı modelinde tercihinizi daha klasik modellerden çizmeler veya parlak rugan mini botlardan yana kullanmalısınız.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 370 kez okundu. Tarih: 20 Aralık 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.