2015 Kış Modası Lacoste Polo Bluz Modelleri

Polo denilen tarz aslında belli bir kesim ve yaka modeli şeklinde gelişen bir tarzdır. Son zamanlarda şekillenmiş ve farklılaşmıştır. Lacoste ismi ile bütünlemiş sadelik ve kalite, polo tarzı ürünlerde yakalanıyor ve Lacoste’un tarzını en iyi yansıtan modeller ortaya çıkıyor.

Klasik Polo Bluz Modelleri

Yakalı ve klasik kesimlerde olan bluzlar tamamı klasik renklerde tasarlanmış ve yaka detayları ile hareketlendirilmiş Lacoste bluzlarıdır. Ürünlerde Lacoste logosu klasikleşmiş bir ayrıntıdır. Polo bluzlara yaka renginde değişiklik ve kollar da uygulanan renk blokları ile hareket kazandırılmış. Polo bluzları, kot pantolonlarla, eşofmanlarla kombinlemek en doğrusu olacaktır. Ayrıca ayakkabı tercihinde de spor ayakkabılar ya da Lacoste şişme çizmeleri tercih edebilirsiniz.

Çizgili Polo Bluz Modelleri

Polo bluzların görebileceğiniz en desenli ve en hareketli olanları çizgili polo bluzlardır. İnce çizgiler, kalın çizgiler kendi aralarında farklılaşmış olanlarıdır. Yakalar genel olarak yine klasiktir ancak gemici yaka olanlar çizgili polo bluzları görmekte mümkün. Çift renkli oldukları için kot pantolonlar dışında bluz içerisinde bulunan renklerden pantolonlar da tercih edebilirsiniz. Renk olara genelde kırmızı, beyaz, siyah ve lacivert renklerden oluşan çizgili polo bluzları yine lacivert pantolonlarla, siyah pantolonlarla tercih etmek kış günlerinde en doğrusu olacaktır. Kullanacağınız aksesuarlarda da en doğru ürün kemerler olacaktır. Çizgili poloları, daha klasik formlarda iş hayatınızda da kullanabilirsiniz.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 379 kez okundu. Tarih: 20 Aralık 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.