2015 Kış Modası Lacoste Sweatshirt Modelleri

Sweatshirtler, bahar aylarının ve kış aylarının en çok tercih edilen, en rahat spor giyim ürünlerinden bir tanesidir. Yumuşacık kumaşlarıyla ve rahat kesimleriyle bilinirler. Lacoste, sweatshirt türündeki ürünlere farklı bir hava katmış ve biraz daha ince formda tasarlanmış sweatshirtler üretmiş. Sıkıntıya gelemeyen, kaba kıyafetlerden hoşlanmayan herkesin rahatlıkla tercih edeceği modeller ortaya çıkmış. Bluz olanları ve fermuarları olarak kullanılanlarını bulabilirsiniz.

Klasik Sweatshirt Modelleri

Klasik ismiyle anılmış ama aslında bildiğiniz sweatshirtlerden oldukça farklı Lacoste sweatshirtler çok dikkat çekici. Daha çok birer bluzu andıran sweatshirtleri daha genel alanlarda kullanabilirsiniz. Temel renklerden hazırlanmış kreasyonda, göreceğiniz en desenli sweatshirt çizgili olanlar. Lacoste sweatshirtleri eşofmanlardan ziyade kot pantolonlar ve keten pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Pantolon tercihinize göre de ayakkabı tercihinizi spor ayakkabı ya da babet türünde ayakkabılardan tercih edebilirsiniz. Lacoste logosu bulunan modelleri olduğu gibi tamamen düz modelleri de mevcut.

Fermuarlı Sweatshirt Modelleri

Hırka biçiminde olan ve daha çok eşofman üstünü andıran sweatshirtler, eşofmanlarla ya da kot pantolonlarla tercih edilebilir. Diğer pantolon modelleri ile uygun olmayacaktır. Minik kapitone desenleri ve renk bloklarıyla farklılaştırılmış sweatshirtlerde yer alan diğer bir ayrıntı klasik haline gelmiş Lacoste logosudur. Bu detaylar dışında sweatshirtler, Lacoste sadeliğinde ve klasikliğinde tasarlanmış. Lacoste müdavimlerinin en rahat kışlık kıyafet tercihleri arasında yer alacaktır. Spor ayakkabılarla ve Lacoste şişme botlar ile kombin yapabilirsiniz.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 380 kez okundu. Tarih: 20 Aralık 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.