2018 Kış Modası Lacoste Triko Modelleri

2018 Kış Modası Lacoste Triko Modelleri
15 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 71 kez okundu.

2018 Kış Modası Lacoste Triko Modelleri

Kış günlerinin vazgeçilmez kıyafetlerinden olan trikoların en klasik ve en tarz halini görmek için Lacoste mağazalarına uğralamalısınız. Sade trikolardan hoşlanıyorsanız ya da giyebileceğiniz en desenli triko çizgilerden oluşuyorsa doğru yoldasınız demektir. Üstelik sade oldukları için ve renk karmaşası olmadığı için kombin yapmakta da hiç zorlanmazsınız.

Triko Hırka Modelleri

Oldukça klasik görünüme sahip hırkalar yalnızca kesimleri konusunda birbirinden ayrılıyor. Balon kesim, dar kesim ve bol kesim olmak üzere çeşitlerini görebileceğiniz hırkaların renk skalası da yeteri kadar geniş. Fermuar ya da düğme tercihini yapabileceğiniz triko hırkaları günlük hayatta, ofiste kullanabilirsiniz.

Basic Triko Modelleri

Basic trikoların tamamı farklı kesim ve farklı yakalarla çeşitlendirilmiş. Genel olarak ana renkler kullanılmış olması; grisi olmayan kişilerin tercih sebebi olacaktır. Boğazlı, yuvarlak, v yaka trikolar, Lacoste mağazalarında bulabileceğiniz modeller arasında. Bu trikoların kombinlenmesinde etek, pantolon tercih edebileceğiniz gibi triko üzerine giyeceğiniz uzun ve ince bir mont ile taytlarla bile kombileyebilirsiniz.

Desenli Triko Modelleri

Lacoste genelde desen kullanmayı tercih etmeyen bir marka olarak, triko modellerinde de en fazla çizgilerden oluşan desenleri tercih etmiş. Elbise modellerinde gördüğümüz minik cepleri, trikoların üzerinde çizgilerle beraber görebiliyorsunuz. Desenli olduklarından mıdır bilinmez; trikolarda ara renkleri de görebileceksiniz.  Hayatın her anında rahatça tercih edilebilir trikoları görmek için Lacoste vitrinlerine göz atmalısınız.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git