2018 Kış Modası Lcw Gömlek Modelleri

2018 Kış Modası Lcw Gömlek Modelleri
19 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 83 kez okundu.

2018 Kış Modası Lcw Gömlek Modelleri

Kış gelmiş olsa bile giyebileceğiniz gömlek modelleri arıyorsanız, aradığınız her şey Lcw mağazalarında sizleri bekliyor. Gömlekler farklı kombinler yapılarak kullanılabileceği için yazın favorisi olduğu gibi kış aylarının da favorisi olabilecek parçalardır. Gireceğiniz ortamda ve her türlü kıyafet çeşidiyle kombinleyebileceğiniz için çok kullanışlı.

Klasik Çizgiler

Her zaman kullanabileceğiniz modası asla geçmeyecek olan desenlerde gömlekler her zamanki gibi vitrinlerdeki yerini aldı. Kot pantolon ya da keten pantolonlarla kullanabilirsiniz. Hem de çok renkli olduğu için hemen her renkteki pantolonunuzla ya da eteğinizle tercih edebilirsiniz.

Kürk Detayları

Kışın gelişini müjdeleyen belirtilerden birisi kürk parçalar. Lcw gömlek modellerinde kürk detaylar kullanmayı tercih etmiş. Böylece klasik gömlek desenlerine farklı bir hava katmış.  Bu muhteşem gömlekler lcw mağazalarında sizleri bekliyor. Üstelik farklı renklerini ve desenlerini de bulabilirsiniz.

Kışın Olmazsa Olmazı Kadifeler

Kış aylarının olmazsa olmaz parçalarından birisi kürklerdi. Bir diğer parça ise elbette kadifeler. Pantolonlarında olduğu Lcw’nın gömleklerinde de kadife kumaşlar kullanılmış. Böylece sıcak kalarak gömlek giyme deneyimini yaşayabilirsiniz. Üstelik birçok rengi bulunuyor ve hem kot pantolonlarla hem de keten pantolonlarla kombinlemek mümkün. Farklı olarak eteklerle de kombinlenebilir. Bu gömlekleri hem rahat hissetmeniz hem de şık olabilmek için günlük giyiminizde, ofis giyiminizde tereddütsüz tercih edebilirsiniz. Ayrıca tamamlayıcı olarak kadife pantolonlarla kombinlemek de farklı bir yorum katabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git