2018 Kış Modası Lcw Pijama Modelleri

2018 Kış Modası Lcw Pijama Modelleri
20 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 59 kez okundu.

2018 Kış Modası Lcw Pijama Modelleri

Gece şıklığının bir diğeri adı da pijamadır. Rengârenk, sevimli mi sevimli, şık pijamalarla evde de tarz olabilirsiniz. Kışın soğuklarında sizi sıcak tutacak pijamaları Lcw mağazalarında bulabilirsiniz. Bu pijamalar, pijama partilerinin yıldızı olacak. Mağazalarda dilerseniz hazır olarak satılan takımlardan tercih edebilirsiniz ya da tek tek satılan parçalardan kendi kombinlerinizi oluşturabilirsiniz.

Sade Desenlerde Pijama Takımı Modelleri

Alt pijamaları klasik desenlerde, üstleri sade pijamaları sadece pijama olarak değil, homewear olarak da kullanabilirsiniz. Yumuşacık kumaşlar ile rahat ve deliksiz uykular sizi bekliyor.

Pijama Partilerinin Yıldızı Rengârenk Pijama Takımı Modelleri

Kış geldi ve artık gece dışarıda yapılan randevuların sayısı yaza oranla oldukça ciddi düşüş yaşadı. Artık evde film izleyerek, sohbet ederek kız kıza partiler vermenin vakti geldi. Kızlar arasında en renkli ve en eğlenceli pijama partileri için bu pijama takımları çok uygun. Kışın en güzel zamanlarını değerlendirin; Lcw mağazasına uğrayın ve pijamanızı alın. Geriye sadece bir parti organize etmek kalıyor.

Sıcak mı Sıcak Pijama Üstleri

Sizi sıcacık tutacak bu sweatshirt tarzındaki pijama üstleri homewear için oldukça uygun. Klasik sweatshirt pijamalar sizi kış soğuklarında sıcacık tutacak. Lcw mağazalarında bulabileceğiniz pijama altları ile kombin yapabilirsiniz.

Gecelik Modelleri

Gecelikler kış ayları pek uygun olmadığından birkaç model gecelik Lcw mağazalarında görebilirsiniz. Ancak Lcw 2018 kışında tercihini pijama takımları ve sweatshritlerden yana kullanmış.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git