2015 Kış Modası Loft Aksesuar Modelleri

Loft moda dünyasında adından sıkça bahsettiren bir firmadır. Bütün ürünlerinde kal,te ve estetik şartları ile yeni ve özgün tasarımlara imza atar. Loft yalnızca kıyafet ürünleri değil aksesuarda üretmektedir. Özellikle kış aylarında çok azla kullanılan kış aksesuarları yine Loft’un uzman ellerinden çıkmaktadır. Bu yüzden de kışın soğuklarına karşı dayanıklı olan ve gerektiğinde sizi korumaya çalışan aksesuarlar olarak karşınıza çıkmaktadırlar.

2015 Loft Aksesuar Modelleri

  • Loft kış aksesuarları için ilk olarak atkıyı tasarlamıştır. Atkı kış aylarının en vazgeçilmez aksesuarıdır çünkü. Gerek ağzı gerekse de yanakları ve kulağı soğuğa karşı koruduğundan kış denince aksesuar olarak akla gelecek ilk isimdir. Loft atkılar uzun süre kullanılabilen ve rahat bir kullanım sağlayan malzemeden üretilirler.
  • İkinci aksesuarın bere ya da şapka olması kış ayları düşünüldüğünde kaçınılmaz olmaktadır. nedeni de kışın getirdiği yağışlardır. Herkes yağışların her ne kadar güzel olduğundan bahsetse de bir yağış anında sığınacak bir yer arar. Özellikle de yağış başladığında korumaya çalıştıkları ilk yer başları olmaktadır. bu yüzden de şapka ve bereler kışın en vazgeçilmez aksesuarlarından birisidir.
  • Eldivenlerin de atkı ve bereye bakıldığında elleri en az onlar kadar iyi koruduğu söylenebilir. Eldivenler ellerin hem görüntüsünün bozulmasını hem de üşümesini engeller. Uzun süre souk ve kuru havada kalan eller çatlar ve hem kötü bir görünüme hem de sağlıksız bir yapıya bürünür.


Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 389 kez okundu. Tarih: 30 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.