2015 Kış Modası Loft Çanta Modelleri

Loft bayanların tüm ihtiyacını karşılayabileceği bir konsept ile karşınıza çıkmaktadır. Bir bayanın en çok ihtiyacı olan şeyden en az ihtiyacı olan şeye kadar kıyafet anlamında üretebildiği her parçayı sizlerin hizmetine sunmuştur. Çanta bunlardan yalnızca bir tanesidir. Çantalar en çok kombine uyum sağlaması için alınır ama artık çanta için kombin yaratılması gereken bir sezon bulunmaktadır.

2015 Kış Modasının Loft Çanta Kombinleri

  • Sırt çantaları hiçbir zaman önemini kaybetmeyen bir çantadır. Daha çok sporcuların ya da spor tarzı, salaş tarzı seven kişilerin kullandığı bu çantalar kombinde size sıkıntı yaratmaz. Dar bit kotla bir kazağın uyumunda çantayı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bol bir pantolonu yine salaş bir kazakla bütünlediğinizde yine sırt çantası kullanmanız oldukça uyumlu olacaktır.
  • Uzun askılı mini çantalar en çok elbiselere yakışan küçük aksesuarlardır. Çanta ile uyumlu mini bir elbiseyle kullanılabilir. Uzun ve kapalı bir elbise de bu çantalara oldukça uygundur. Ayakkabı seçiminde çantayla aynı ton seçilirse görüntü bütünlük kazanacaktır.
  • Klasik kol çantaları yine klasik giyime düşkün kişilerin tercihi olacaktır. Bu çantalar takım elbiselerle kullanılabilir. Bunun yanında gömlek kullanılan her kombin için uygundur. Kullanımda dikkat edilmesi gereken nokta ise çantanın kumaşının formunda bir ayakkabı seçilmesidir. Aksi halde bu çantalar kombinle uyumlu bir görüntü oluşturmaz.


Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 423 kez okundu. Tarih: 28 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.