2018 Kış Modası Loft Elbise Modelleri

2018 Kış Modası Loft Elbise Modelleri
28 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 51 kez okundu.

2018 Kış Modası Loft Elbise Modelleri

Elbiseler son düzenlemelerle kış aylarında da kullanılmaya başladığından beri bayanların kombin sıkıntıları daha da artmıştır. Çünkü elbise aslında çok kolay kombinlendiği düşünülen bir parça olsa da küçük hatalar bu elbisenin kötü bir görüntüye yol açmasını kolaylaştıracaktır. Sırf bu yüzden bile elbise giyerken dikkat etmek gerekir.

2018 kış modasında geniş yer kaplayan Loft elbiseler oldukça sade modellerle karşınıza çıkacaktır. Bunun nedeni gösterişten uzaklaşmak değil kombinlerde rahatlık sağlamaktır. Sonuçta sade bir parçayı kombinde süslemek sizin elinizdedir. Ama çok ağır ve gösterişli bir parçayı sadeleştirmek çok daha zorlu ve uğraş isteyen bir iş olacaktır.

Loft Elbise Kombinlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Loft elbiseler kaliteli kumaştan kış aylarına özel olarak üretilmişlerdir. Bu yüzden de elbisenin altına ekstra badi giymenize gerek yoktur. Bu kötü bir görüntü yaratmasının yanında sizi de olduğunuzdan kilolu göstermeye oldukça yatkındır.
  • Loft elbiselerin üzerine hırka giyilecekse elbisenin uzun kollu seçilmemesi önerilir. Aksi halde kollar yukarı toplanabilecektir.
  • Loft elbiseler kış aylarında kalın çoraplarla birlikte tercih edilebilir. Bu çoraplar kombine göre desenli, düz, renkli ya da tek renk olabilecektir.
  • Elbisenin tarzına göre çizme ya da bot seçimleri yapılması gereklidir. Genelde klasik kesim elbiselerde topuklu kullanılırken, spor kesim elbiselerin en çok kullandığı ayakkabı tarzı düztaban ya da spor tarz ayakkabılardır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git