2018 Kış Modası Loft Etek Modelleri

2018 Kış Modası Loft Etek Modelleri
28 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 22 kez okundu.

2018 Kış Modası Loft Etek Modelleri

Loft etekler göründüğü kadar ince yapılı olmayan kış ayları için özel üretilmiş eteklerdir. Bu yüzdendir ki 2018 kış sezonunda etek bölümünün büyük çoğunluğunu elinde barındırırlar. Özellikle bu sezonda en çok göze çarpan penye kumaş dar etekler Loft markasının en çok kullandığı etek tarzıdır. Loft 2018 kış kreasyonunu hazırlarken bu eteklerin özel ilgi alanı olduğuna dikkat çekmiş ve bu etekleri kış ayları için yeniden bütünlemiştir.

2018 Kış Modası Etek Kombinleri

  • Şal desenli volanlı etekler genelde desenli, kumaştan üretilmişlerdir. Bu da kombinde size kolaylık sağlayacağı anlamına gelir. Bu eteği baklava dilimli, kendinden desenli krem rengi bir çorap ile tamamlayıp üzerine de yine krem rengi bir boğazlı kazak giyebilirsiniz. Bu görüntünün en eksik kalan yanı olan ayakkabı kısmında ise etekle uyumlu renkte kısa bir bot seçmeniz önerilir. Botunuzun klasik olması önemlidir ama çok ağır klasik bir botu bu etek kaldıramayacaktır.
  • Vücudu saran mini bir etek özellikle iş kadınlarınca çok tercih edileceğe benzemektedir. Bu eteği siyah ince bir çorapla giyebilirsiniz. Altına dize kadar olan bir çizme giymeniz önerilmektedir. Üst kısımda ise klasik tarzın ayrılmaz bütünü gömlek seçmenizde bir sakınca yoktur.
  • Deri görünümlü mini bir etek seçmişseniz bu eteğin altına kullanacağınız ayakkabıda deriden kaçınmanız gerekir. Aksi halde göz yorucu bir görüntü ortaya çıkar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git