2015 Kış Modası Loft Gömlek Modelleri

Loft 2015 kış modasında çalışan bayanların en çok tercih ettiği parça olan gömlekleri de unutmamıştır. Gömlekler bir bayanın güveninin simgesidir. Toplumların değişen düzeniyle var olduğunu kanıtladığı, bayanın da en az erkek kadar söz sahibi olduğunu ortaya çıkaran bir kıyafet parçasıdır. Loft bütün bunlar ışığında kendinden emin, kendi hayatını kurabilen güçlü kadınlara özel gömlekler tasarlamıştır. Aslında gömlekler yukarıda saydığımız anlamını günümüzde yitirmeye başlasa da, artık gömlek giymek normalleşmiş olsa da yine de bir bayanın vazgeçmediği bir parça olma özelliğini devam ettirecektir.

2015 Kış Modasın Loft Gömlek Kombinleri

  • Taşlı gömlekler gösterişi seven bayanların tercihidir. Bu yüzden özellikle taşlı gömlekler istenirse bir kotla bile giyilebilecektir. Ama önerilen kullanım şekli slim bir kumaş pantolonla olmaktadır. bu kombini de yine topuklu ayakkabılar tamamlamalıdır.
  • Kareli desen gömlekler daha spor tarza yakın kişilerin günlük ya da özel kullanımına uygundur. Bu gömlekler bir kotla giyilebileceği gibi bir tayta da kolaylıkla uyum sağlayacaklardır. En güzel tarafı da spor bir bot ya da çizme ile sağladıkları uyumdan olsa gerek verdikleri rahatlıktır.
  • Koyu lacivert kışın rengidir. Bu renkte düz bir gömleği siyah bir kumaş pantolonla giydiğinizde oluşturacağınız sert görüntü sizi birçok tartışma da üstün kılacaktır. Ayrıca bu gömleklerin takım için en uygun gömlekler olması tek renk olmasından kaynaklanmaktadır.


Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 492 kez okundu. Tarih: 29 Kasım 2014

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.