2018 Kış Modası Loft Pantolon Modelleri

2018 Kış Modası Loft Pantolon Modelleri
29 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 73 kez okundu.

2018 Kış Modası Loft Pantolon Modelleri

Loft yıllardır kullanıcılarını kaliteyle ve güvenle buluşturma da kararlı bir yol izlemiş bir firmadır. Bu firmanın en belirgin özelliği seçkin parçalar üretmesidir. Bu yüzdendir ki kıyafetine, giyimine özen gösteren herkes Loft’u tercih eder. 2018 kış modasında Loft en seçkin ürünleri ile yer almaktadır. Kış modasının tam kalbinde bulunan Loft pantolonlar bu yıl en çok karşılaşacağınız parçalar olacaktır. Kış aylarına uygun bir kumaştan üretilen bu pantolonlara sahip olmakta geç kalmayın.

2018 Kış Modası Ve Loft Pantolon Kombinleri

  • Eskilerde çok sık kullanılan kamuflaj desen pantolon bu sezonda da çok fazla öne çıkmaktadır. Kamuflaj pantolonlar en çok açık renk badi ya da kazaklarla hoş bir görünüm sergileyecektir. Krem ya da beyaz bir üst giysisini kamuflaj pantolonla tamamlayabilirsiniz. Ayakkabı seçiminde isterseniz siyah, isterseniz de açık renk bir bot kullanabileceksiniz.
  • Geniş paçalı pantolonlar uzun topuk çizmelerle giyilmek için bu sezonda raflardaki yerlerini aldılar. Bu pantolonları ağır ve kalın kazaklar yerine daha ince ve hafif görünümlü bir triko ile kombinlemeniz önerilir.
  • Kalın kazaklar kış aylarının vazgeçilmezidir. Bu tarz kazakları da dar kesim bir slim pantolonla tamamlayabilirsiniz. Bu kombinde yine bir bot ya da kısa bir kovboy çizmesi tercihi yapabilir, aynı zamanda dize kadar düztaban bir çizme de seçebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git