2018 Kış Modası Loft Şal Modelleri

2018 Kış Modası Loft Şal Modelleri
1 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 25 kez okundu.

2018 Kış Modası Loft şal Modelleri

Loft bu sezonda da en çok kullanılan aksesuar olan şallara geniş bir yer vermiştir. Her zevke her renge göre bir şal tasarlamıştır. Bu şalların kullanımı da oldukça basit olacaktır. Yalnızca yapılacak olan şey kombine göre şal seçimi yapmaktır. Yani kombinle en uyumlu olduğunu düşündüğünüz şalı kombininizde farklı bir tonda kullanabilirsiniz.

Eskiden şallar yalnızca omuza atılma modeli ile kullanılmakta olsa da günümüzde bu uygulamalar kombine ve kıyafete göre oldukça fazla değişmiştir. Farklı şal kullanma teknikleri tabii ki kombini de farklı görünüş ve tarzlara sokmaktadır.

2018 Kış Modasında Şallar ve Kullanım Şekilleri

  • Şalların en yaygın kullanım şekli olan omuza atma modası artık daha çok yaş bakımından ileri bir yaşa gelmiş bayanlarca tercih edilmektedir.
  • Şalların boyuna sarılarak kullanımı günümüzde çok yaygındır. Özellikle spor tarz bir kombinde kullanabileceğiniz bu şalları bol bir şekilde boynunuza sarabileceksiniz. Hatta şal da sarkan püsküller varsa bunlarında alttan sarkması gayet hoş bir görüntü yaratacaktır.
  • Şalları bir hırka gibi kullanabilirsiniz. Bunun için bir kolunuzun üstünden bir kolunuzun da altından alarak şalı bir iğne yardımı ile tutturmanız gerekir. Bu kullanım şekli daha çok klasik giyime özgüdür. Desenli bir şal ve düz bir kazağın hem uyumunu hem de bütünlüğünü yansıtmakta bu tarz şal kullanımının üstüne yoktur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git