2018 Kış Modası Loft Tunik Modelleri

2018 Kış Modası Loft Tunik Modelleri
1 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 52 kez okundu.

2018 Kış Modası Loft Tunik Modelleri

Loft ilk başlarda her bayana şıklık katmak sloganı ile çıktığı yola her bayan için şıklık sloganı ile devam etmektedir. Şıklık bir bayana eklenmesi gereken bir meziyet değildir. Bayan zaten şıktır, ona sunulan kıyafetlerin de şık ve özenle yapılmış olması gerekir. Bu yüzden Loft bayanların kötü görüntülerinin yalnızca yanlış kıyafet seçiminden olduğunu düşünür. Bu şekilde ortaya birçok ürün çıkarmıştır. Bu ürünlerden bir tanesi de tuniklerdir. Tunik elbise ile kazak arası bir kıyafettir. Genelde bayanlar ya slim kotlarla ya da taytlarla kullanmaktadır. Tunikler diğer parçalara göre daha sık kullanılırlar. Bunun nedeni kombinlenmesinin kolay olmasıdır. Ayrıca çok da rahat parçalardır. Kullanım açısından oldukça rahatlık sağlayan, kişiye sıkıntı yaratmayan modellerdir. Bu da tuniklerin kullanım sayısında ciddi artışlara neden olmuştur.

Tunikler ve Kombinlenmesi

  • Aslında tunikler genel olarak kış aylarında taytlarla kombinlenir. Bu kombinlerde önemli olan tunik ve ayakkabı uyumudur.
  • Tunik çok dar ve kısaysa bu kombinde kullanılması gereken uzun bir çizmedir. Topuklu olması ise çizmenin sizi daha klasik göstermesini sağlar.
  • Salaş bir tunik kullanmışsanız en doğru seçim yine bir çizme olacaktır ama bu çizmenin de oldukça spor bir tarzda olması gerekecektir.
  • Uzunluk yönünden biraz daha uzun bir tunik kullanmak isterseniz bu durumda ayakkabı da kısalarak bot olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git