2018 Kış Modası Mavi Aksesuar Modelleri

2018 Kış Modası Mavi Aksesuar Modelleri
1 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 24 kez okundu.

2018 Kış Modası Mavi Aksesuar Modelleri

Mavi yarattığı çizgide ürünlerini çıkarmaya devam ederken aksesuar boşluğundan faydalanıp kendi tasarımlarını kendi aksesuarları ile süslemeyi planlayarak aksesuar üretimine başlamıştır. Bu aksesuarlar çanta, takı, eldiven, atkı, bere gibi daha sayılamayacak kadar fazla, bir bayanın ihtiyacı olan, kullanabileceği her türlü aksesuardır. Bunların üretiminde de Mavinin kalite standartları ön plana çıkmaktadır. Ayrıca aksesuar tasarımlarında Mavi kendi ürettiği kıyafetlerle bire bir uyumlu aksesuarlar ürettiğinden kombinlerde uyum daha fazla ortaya çıkmaktadır.

Mavi Aksesuarları

  • Bere kış aylarının vazgeçilmez başlığıdır. Çünkü kış aylarındaki soğuklardan başı koruyan yegane aksesuardır. Bu anlamda Mavi sizi soğuktan tam anlamıyla soyutlayacak bereler üretmektedir.
  • Atkılar yanakların, yüzün, boynun soğuğa karşı olan zayıflığını tersine çeviren aksesuarlardır. Atkıların yapım aşaması Mavi firmalarında neredeyse en çok uğraşılan ürün olarak geçmektedir. Çünkü özellikle örgü formundaki atkıların kalitesi marka ile ölçülemeyecek kadar önemlidir. burada en önemli şey örgü atkının sünme, çekme gibi olaylara karşı koymasını sağlamaktır. Mavi bunları başaran sayılı firmalardandır.
  • Takılar kombinlerin olmazsa olmaz tamamlayıcılarıdır. Her türlü renk ve modelde takıya ulaşacağınız bir mağaza olan Mavi mağazaları size takı alanında da hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır. Bu takılar küpe, kolye, fular, bileklik, künye, kemer, saat vb. nesnelerdir. Takılarda renk atması, solması gibi durumlar gözlenmeyeceği gibi paslanma, çürüme durumları da yaşanmamaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git