2018 Kış Modası Mavi Atkı Modelleri

2018 Kış Modası Mavi Atkı Modelleri
1 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 21 kez okundu.

2018 Kış Modası Mavi Atkı Modelleri

Boynu, yüzü ve daha birçok alanı koruyan atkılar kullanım açısından en çok rahat edilen aksesuarlardır. Hem vücut ısınıza katkı sağlar hem de sizin kombinlerinizde uyumu yakalamanıza katkı sağlar. Bu yüzden de kış aylarında iki amaç için de sıkça kullanılmaktadır.

Mavi Atkılar ve Kombin Önerileri

  • Mavi atkılardan örgü modelleri eskiden beri en çok bilinen modeldir. Farklı desenlerde ve renklerde her türlü kombine rahatlıkla uyan bu model bu sezonda yine eski yerini koruyacaktır. Bu tarz bir atkıyı kaşe montlarla kullanabilirsiniz. Altına ise tişört ya da bluz giymeniz önerilmektedir.
  • Boyunluk tarzındaki atkılar daha kolaya kaçmış bir tasarımdır. Atkının sarılmasıyla uğraşmak istemeyenlerce çok tercih edilmektedir. Bu boyunlukların yakası açık badi ya da kazaklarla kullanılması daha uygun olmaktadır. Zaten spor tarzın ürünü olan boyunluklar hakim yaka bir kazakla muhteşem bir görüntü sergileyecektir.
  • Penye tarzı açık renkli atkılar daha çok eski Türk filmlerinden kalma gibi görünse de doğru kombinde oldukça şık bir görüntü yaratacaklardır. Bu tarz bir atkıyı açık renk bir pantolon ve gömlekle kullanmanız mümkündür. Klasik giyime oldukça uygundur. Yalnızca siyah ya da farklı renkte koyu bir mont ile kullanıldığında kötü bir görüntü yaratabilmektedirler. Bu yüzden açık renk atkılar seçilirken montunda aynı renk olmadan, yine açık renkte seçilmesi önemlidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git