2018 Kış Modası Mavi Eldiven Modelleri

2018 Kış Modası Mavi Eldiven Modelleri
2 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 68 kez okundu.

2018 Kış Modası Mavi Eldiven Modelleri

Mavi aksesuar konusunda engin tecrübeye sahip bir markadır. Bu yüzden de aksesuar bölümü oldukça geniştir. Aksesuarlardan en çok kullanılanları kış olması nedeniyle şapka, atkı, şal, eldiven, beredir. Her ürününde en iyisini hedefleyen Mavi aksesuar üretiminde de aynı çizgilere sadık kalarak üretim yapmaktadır.

Eldiven üretimi özel bir uzmanlık gerektiren bir alandır. Çünkü her formdaki eldiven eli koruyamayacağı gibi elin ıslanmasının önüne de geçemez. Kışın getirdiği beyazlığın eğlenceye dönüştüğü anlarda elinizin ıslanması hem daha fazla üşümenize hem de ellerinizin zarar görmesine neden olur. Bu yüzdendir ki Mavi eldiven üretimlerini titizlikle yürütmektedir. Farklı renk ve modellerdeki eldivenleri ile ellerde üstün koruma sağlamak ilkesinden hareketle üretim yapmaktadır. Mavi eldivenlerin içerisine su geçirmesi imkansız olamasa da diğer ürünlere göre en az oranda ortaya çıkan durumlardır. Özel üretimleri sayesinde elin ıslanması olayını en aza indirmeyi başarmışlardır.

Eldivenler standart üretilmesi oldukça sıkıntı olan aksesuarlardır. Çünkü eldivenler herkesin elinin aynı büyüklükte olduğu ilkesinin benimsenemeyeceği kadar önemlidir. Her elin büyüklük ve genişlik ölçüleri farklıdır. Bu yüzden eldivenlerinde beden beden üretilmesi gerekmektedir. Ayrıca ellerdeki parmakların uzunluk oranları da aynı olmamaktadır. Bu da eldivenlerde sıkıntıya yol açabilmektedir. İşte Mavi bütün bu problemlere engel olabilmek için eldiven üretimlerinde oldukça detaylı bir çalışma yürüterek sizlere en iyisini sunmayı amaçlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git